Green Pharmacy Hair Care Argan Oillopuchový olej na vlasy s regeneračným účinkom

1×
Green Pharmacy Hair Care Argan Oil lopuchový olej na vlasy s regeneračným účinkom
Green Pharmacy Hair Care Argan Oil lopuchový olej na vlasy s regeneračným účinkom
100 ml
4,90

Kód: GEE0024 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Green Pharmacy Hair Care Argan Oil
Vlastnosti

Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Klasický vlasový olej Green Pharmacy Hair Care Argan Oil im dodá hebkosť, jemnosť a lesk.

Vlastnosti:

  • napravuje poškodenú štruktúru vlasov
  • poskytuje vlasom pevnosť a pružnosť
  • výrazne regeneruje a chráni

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
všetky typy vlasov, vlasy s lupinami, rednutie a vypadávanie vlasov
Aktívne látky
arganový olej
Typ pokožky hlavy
lupiny

O značke Green Pharmacy

Značka Green Pharmacy patrí do portfólia spoločnosti Elfa Pharm Polska, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj prvotriednej kozmetiky. V tomto segmente dosiahla značné úspechy. Ponuka Green Pharmacy v súčasnosti zahŕňa niekoľko desiatok prípravkov určených na starostlivosť o telo (vrátane intímnych partií), vlasy a tvár. Všetky využívajú liečivú silu rastlín – v ich zložení nájdete napríklad výťažky z tymianu, chmeľu, Aloe vera či mäty.

Spoločnosť Elfa Pharm Polska si zakladá na tom, že svoje produkty vytvára s vášňou a zmyslom pre detail. Veľký dôraz sa kladie na ekologickosť a bezpečnosť. Sprchovacie gély, šampóny, mydlá a ostatné výrobky značky Green Pharmacy neobsahujú parabény ani iné potenciálne škodlivé látky a nie sú testované na zvieratách.

Kozmetika Green Pharmacy predstavuje perfektné spojenie poznatkov tradičnej bylinnej medicíny a modernej vedy. Jej mimoriadnu účinnosť potvrdzujú certifikáty renomovaných skúšobných laboratórií aj nadšené ohlasy miliónov spokojných zákazníkov. Značka Green Pharmacy určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, trpia rôznymi dermatologickými problémami a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.

Recenzie Green Pharmacy Hair Care Argan Oil