Grès Cabaret

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Grès Cabaret Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Grès Cabaret Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Grès Cabaret Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
100 ml
23,90

Kód: GRE0010 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
piatok 16. 11. 2018
Grès Cabaret
100 ml | 23,90

Popis parfému Grès Cabaret

Gres Cabaret je netradičná kvetinová vôňa inšpirovaná francúzskym kabaretom, tajomnosťou pódia a tými najkrajšími divadelnými kostýmami. Tento neobyčajný parfém vás postaví do svetla reflektorov a skvelo zvýrazní váš pôvab a vyzdvihne vašu krásu.

Ženskému parfému Cabaret dominuje kadidlo, ktoré je veľmi zaujímavo skombinované s kvetinovými tónmi. Dohromady dodávajú vôni zaujímavý nádych, vďaka ktorému určite nesplyniete s davom. Spomedzi kvetov v tejto vôni najdete najmä nežné fialky, kosatce a opojné ruže. Pridávajú sa k nim aj jemné konvalinky, podmanivé pivónie a oleander. Celú zmes zakončujú hrejivé tóny exotického santalového dreva, pižma a pačuli.

Flakón tohto zaujímavého parfému, uvedeného na trh v roku 2002, symbolizuje dvíhajúcu sa oponu na javisku. Výrazne červená látka odhaľuje dnešnú hviezdu. Je ňou každá žena používajúca túto vôňu. Žena, ktorá miluje byť v centre pozornosti.

Parfém Gres Cabaret je tým pravým pre vás, ak aj váš život je jeden veľký kabaret plný hudby, spevu, smiechu a zábavy.

Zloženie

Hlava
karafiát, konvalinka, ľalia, pivonka, ruža
Srdce
fialka, kadidlo, kosatec
Základ
ambra, oleander, pačuli, pižmo, santalové drevo
Druh vône
cyprusová, kvetinová

O značke Grès

Parfémy Gres | Gres - Pod pomenovaním Gres nájdete ženu s menom Germaine Emilie Krebs. Narodila sa v roku 1903 a pôvodne sa túžila stať sochárkou alebo baletkou. Začínala ako výrobca klobúkov a v roku 1932 otvorila svoj prvý módny dom Alex Couture. Madam Gres chápala oblečenie pre ženy ako umelecké dielo a látku skúšala priamo na tele modeliek. Gres sa čoskoro stala symbolom pre elegantné oblečenie. Obliekala ženy slávnych mien - medzi inými Gretu Garbo, Marlene Dietrich, Dolores del Río, Lady Deterling a mnoho ďalších. Od roku 1942 začala pracovať pod menom Gres. Prvý parfém pre ženy Gres vznikol v roku 1958 a volal sa Cabochard. V roku 1982 nútili Gres k predaju firmy s parfémami, nakoniec k nemu došlo v roku 1984. Majitelia sa postupne menili - Bernard Tapie, Jacques ESTEREL, Yagi Tsusho, Lamotte Taurelle, FMF, Escada, Silvio Denz. Od roku 2007 má licenčné práva na výrobu parfémov Gres spoločnosť Art & Fragrance.