Grès Cabaret

parfumovaná voda pre ženy 100 ml

2×
Grès Cabaret parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Grès Cabaret parfumovaná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: GRE0010 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku z našej ponuky skvelých letných darčekov k nákupu čohokoľvek nad 40 €.

Popis parfému Grès Cabaret

Gres Cabaret je netradičná kvetinová vôňa inšpirovaná francúzskym kabaretom, tajomnosťou pódia a tými najkrajšími divadelnými kostýmami. Tento neobyčajný parfém vás postaví do svetla reflektorov a skvelo zvýrazní váš pôvab a vyzdvihne vašu krásu.

Ženskému parfému Cabaret dominuje kadidlo, ktoré je veľmi zaujímavo skombinované s kvetinovými tónmi. Dohromady dodávajú vôni zaujímavý nádych, vďaka ktorému určite nesplyniete s davom. Spomedzi kvetov v tejto vôni najdete najmä nežné fialky, kosatce a opojné ruže. Pridávajú sa k nim aj jemné konvalinky, podmanivé pivónie a oleander. Celú zmes zakončujú hrejivé tóny exotického santalového dreva, pižma a pačuli.

Flakón tohto zaujímavého parfému, uvedeného na trh v roku 2002, symbolizuje dvíhajúcu sa oponu na javisku. Výrazne červená látka odhaľuje dnešnú hviezdu. Je ňou každá žena používajúca túto vôňu. Žena, ktorá miluje byť v centre pozornosti.

Parfém Gres Cabaret je tým pravým pre vás, ak aj váš život je jeden veľký kabaret plný hudby, spevu, smiechu a zábavy.

Zloženie

Hlava
karafiát, konvalinka, ľalia, pivonka, ruža
Srdce
fialka, kadidlo, kosatec
Základ
ambra, oleander, pačuli, pižmo, santalové drevo
Druh vône
cyprusová, kvetinová

O značke Grès

Parfémy Gres | Gres - Pod pomenovaním Gres nájdete ženu s menom Germaine Emilie Krebs. Narodila sa v roku 1903 a pôvodne sa túžila stať sochárkou alebo baletkou. Začínala ako výrobca klobúkov a v roku 1932 otvorila svoj prvý módny dom Alex Couture. Madam Gres chápala oblečenie pre ženy ako umelecké dielo a látku skúšala priamo na tele modeliek. Gres sa čoskoro stala symbolom pre elegantné oblečenie. Obliekala ženy slávnych mien - medzi inými Gretu Garbo, Marlene Dietrich, Dolores del Río, Lady Deterling a mnoho ďalších. Od roku 1942 začala pracovať pod menom Gres. Prvý parfém pre ženy Gres vznikol v roku 1958 a volal sa Cabochard. V roku 1982 nútili Gres k predaju firmy s parfémami, nakoniec k nemu došlo v roku 1984. Majitelia sa postupne menili - Bernard Tapie, Jacques ESTEREL, Yagi Tsusho, Lamotte Taurelle, FMF, Escada, Silvio Denz. Od roku 2007 má licenčné práva na výrobu parfémov Gres spoločnosť Art & Fragrance.

Hodnotenie Grès Cabaret

Pridať novú recenziu

3.0
2 hodnotenie
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem