Grown Alchemist Hand & Bodykozmetická sada I. pre ženy

Grown Alchemist Hand & Body kozmetická sada I. pre ženy
Grown Alchemist Hand & Body kozmetická sada I. pre ženy
kozmetická sada I. pre ženy

Kód: GWA0034 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Hand & Body jemné tekuté mydlo na ruky 500 ml + krém na ruky 500 ml

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Grown Alchemist Hand & Body
Vlastnosti

Sada jemného tekutého mydla a krému na ruky Grown Alchemist Hand & Body Alchemist Twin Set ponúka luxusnú starostlivosť o pokožku rúk.

Grown Alchemist Hand Wash
Jemné tekuté mydlo na ruky so sladkým pomarančom, cédrovým drevom a šalviou dôkladne zbavuje pokožku všetkých nečistôt a zanecháva ju sviežu, jemnú a ľahko prevoňanú povzbudivou arómou.

Grown Alchemist Hand Cream
Krém na ruky s vanilkou a pomarančovou kôrou sa intenzívne stará o namáhanú pokožku rúk i nechtov. Kožu zanecháva upokojenú, vláčnu a príjemne jemnú na dotyk a súčasne uvoľňuje zmysly lahodnou vôňou vanilky.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Grown Alchemist

Austrálska kozmetická značka Grown Alchemist je novou generáciou organickej starostlivosti o celé telo. Jej filozofia je založená na prírodných technológiách a prevratnom poňatí tradičného prístupu k starostlivosti o pleť a pokožku. Grown Alchemist tak zaručuje skutočnú kvalitu svojich prípravkov bez použitia škodlivých chemikálií.

Na formuláciu svojich kozmetických produktov používa Grown Alchemist certifikované organické rastlinné ingrediencie. Spolieha sa predovšetkým na silu aktívnych látok podporujúcich produkciu kolagénu a elastínu, prírodných antioxidantov a kyseliny hyalurónovej.

Grown Alchemist ponúka najlepšie výsledky v obnove vašej krásy maximálne prirodzeným spôsobom.

Recenzie Grown Alchemist Hand & Body