Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

deostick pre mužov 75 g

Gucci Gucci by Gucci Pour Homme deostick pre mužov 75 g
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme deostick pre mužov 75 g
75 g

Kód: GUC0018 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme
75 g

Popis parfému Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

Parfumovaný deostick Gucci Gucci by Gucci Pour Homme skvelo doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Tuhý dezodorant účinne zabraňuje nepríjemnému poteniu, ošetruje citlivú pokožku podpazušia a zanecháva ju voňavú dlhé hodiny.

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!