Gucci Gucci by Gucci Pour Hommetoaletná voda pre mužov

29×
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme toaletná voda pre mužov
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
90 ml
45,90

Kód: GUC0011 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 22. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 22. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gucci Gucci by Gucci Pour Homme
Zloženie

Toaletná voda Gucci by Gucci Pour Homme je dokonalým spoločníkom muža, ktorý má vycibrený vkus a je úspešný jak v práci, tak vo svojich romantických vzťahoch.

  • nadčasová drevitá chypre vôňa
  • pre moderného sebavedomého muža
  • vhodná na deň, ale i na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Úvod vône tvorí osviežujúci bergamot, ktorý je zvýraznený cypřišom a fialkami. Samým srdcom vône je netradičné spojenie intenzívneho, rýdzo maskulínneho tabaku a podmanivého jazmínu. Základnými akordami vône sú sladkasté elemi v kombinácii zo zvodným kadidlom, pačulou, jantárom a mužnými koženými tóninami, vďaka ktorým je vôňa absolútne neodolateľná.

Príbeh vône
Gucci by Gucci Pour Homme je ikonickou vôňou pre moderného muža. Jej tvárou sa stal herec James Franco, ktorý bol v kampani štylizovaný do postavy legendárneho Jamesa Deana. Ten je dokonalou postavou vždy štýlového, avšak dobrodružného a nespútaného muža, pre ktorého je táto vôňa priamo ušitá na mieru. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2008.

Zloženie

Hlava
fialka, cyprus, bergamot
Srdce
tabak, jazmín
Základ
ambra, koža, olibanum, pačuli, elemi
Druh vône
cyprusová

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Gucci by Gucci Pour Homme