Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia

toaletná voda pre ženy 50 ml

Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia toaletná voda pre ženy 50 ml
Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: GUC0182 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia
50 ml

Popis parfému Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia

Toaletná voda Flora by Gucci – Glamorous Magnolia je svieža vôňa, ktorá symbolizuje spontánnu radosť z prítomného okamžiku. Je určená pre bezprostrednú romantickú ženu, ktorá zbožňuje život.

  • svieža kvetinová vôňa
  • pre elegantnú slobodomyseľnú ženu
  • vhodná na denné nosenie, predovšetkým v teplých mesiacoch

Zloženie vône
V úvode vás osviežia akordy citrusov, ľahké zelené nôty a nežná frézia. Po chvíli pred vami rozkvitne kvetinové srdce z opojných magnólií a romantických pivoniek. Srdce je podporené základom zo zmyselného pižma, tmavej mexickej čokolády a hrejivého santalového dreva, ktorých kombinácia dodáva vôni hĺbku a zvodnosť.

Príbeh vône
Glamorous Magnolia je jednou z piatich vôní z kolekcie Garden Collection z roku 2012. Táto rada je vystavaná okolo piatich kvetov, ktoré sa objavili na legendárnej kvetovanej hodvábnej šatke Flora, ktorú navrhol Vittorio Accornero v roku 1966 pre monackú kňažnú Grace Kelly. Romanticky ružovkastý kvet elegantnej magnólie je jedným z nich.

Zloženie

Hlava
citrusy, frézia, zelené tóny
Srdce
gardénia, magnólia
Základ
čokoláda, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, zelená

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Flora by Gucci – Glamorous Magnolia

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!