Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletná voda pre ženy

12×
Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletná voda pre ženy
Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletná voda pre ženy
100 ml
58,00

58,00 / 100 ml, vr. DPH
Kód: GUC2153 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
pondelok 19. 4. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 18. 4. 2021

Popis Gucci Flora Gorgeous Gardenia
Zloženie

Jedinečnú krásu žien, ich eleganciu a prirodzenú ľahkosť oslavuje toaletná voda Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Vzdáva im hold za všetky životné výzvy, ktoré zvládajú – to všetko prostredníctvom tónov lahodného červeného ovocia a omamnej vône bielych kvietkov gardénie na zmyselne drevitom pozadí.

  • svieža kvetinovo-ovocná vôňa
  • pre elegantnú slobodomyseľnú ženu
  • vhodná na denné nosenie, predovšetkým v teplom počasí

Zloženie vône
Úvod je sviežou a zároveň sladkastou kombináciou zrelej hrušky a lahodných červených lesných plodov. Po chvíli sa vo vôni prejaví veľmi elegantné kvetinové srdce tvorené bielou gardéniou v spojení s plumériou. Celková kompozícia je podporená základom z pačuli, preto je vôňa veľmi zvodná a ženská.

Príbeh vône
Vôňa Gucci Gorgeous Gardenia je súčasťou kolekcie Garden Collection z roku 2012. Tento rad je postavený na piatich kvetoch, ktoré sa objavili na legendárnej kvietkovanej hodvábnej šatke Flora, ktorú navrhol Vittorio Accornero v roku 1966 pre monackú kňažnú Grace Kelly. Nežný kvet bielej gardénie je jedným z nich.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
hruška, červené bobule
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gardénia, pluméria
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pačuli
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Flora Gorgeous Gardenia12