Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia

toaletná voda pre ženy 50 ml limitovaná edícia

Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia toaletná voda pre ženy 50 ml limitovaná edícia
Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia toaletná voda pre ženy 50 ml limitovaná edícia
50 ml

Kód: GUC03459 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia
50 ml

Popis parfému Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia

Toaletná voda Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia je oslavou jedinečnej krásy ženy, jej elegancie a prirodzenej ľahkosti, s ktorou zvláda všetky výzvy vo svojom živote.

  • svieža kvetinovo-ovocná vôňa
  • pre elegantnú slobodomyseľnú ženu
  • vhodná na denné nosenie, predovšetkým v teplom počasí

Zloženie vône
Úvod je sviežou a zároveň sladkastou kombináciou zrelej hrušky a lahodných červených lesných plodov. Po chvíli sa vo vôni prejaví vysoko elegantné kvetinové srdce tvorené bielou gardéniou v spojení s plumériou. Celková kompozícia je podporená základom z pačuly, vďaka ktorej je vôňa veľmi zvodná a ženská.

Príbeh vône
Gorgeous Gardenia je jednou z piatich vôní z kolekcie Garden Collection z roku 2012. Táto rada je vystavaná okolo piatich kvetov, ktoré sa objavili na legendárnej kvetovanej hodvábnej šatke Flora, ktorú navrhol Vittorio Accornero v roku 1966 pre monackú kňažnú Grace Kelly. Nežný kvet bielej gardénie je jedným z nich.

Zloženie

Hlava
červené bobule, hruška
Srdce
gardénia, pluméria
Základ
pačuli
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!