Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose

toaletná voda pre ženy 50 ml

Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose toaletná voda pre ženy 50 ml
Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: GUC0878 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose
50 ml

Popis parfému Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose

Toaletná voda Flora by Gucci – Gracious Tuberose je ako nežné pohladenie vánku v horkom letnom dni. Dokonale dopĺňa osobnosť ženy, ktorá je veľmi elegantná a miluje snívať každú minútu dňa.

  • svieža kvetinová vôňa
  • pre romantickú ženu
  • ideálna denná vôňa, predovšetkým do teplého počasia

Zloženie vône
Vrchné akordy sú zmyselným prepojením šťavnatej broskyne a omamných lístkov fialiek. Po chvíli sa prejaví srdce tvorené veľmi elegantnou a ženskou tuberózou spolu s kvetom afrického pomarančovníka a ružou. Celková kompozícia je vystavaná na základe z francúzskeho labdana a virginského cédrového dreva, ktoré vôni zapožičiavajú zmyselnosť a hĺbku.

Príbeh vône
Gracious Tuberose je jednou z piatich vôní z kolekcie Garden Collection z roku 2012. Táto rada je vystavaná okolo piatich kvetov, ktoré sa objavili na legendárnej kvetovanej hodvábnej šatke Flora, ktorú navrhol Vittorio Accornero v roku 1966 pre monackú kňažnú Grace Kelly. Nežná biela tuberóza či nočný hyacint je jedným z nich.

Zloženie

Hlava
broskyňa, fialka, kvet pomarančovníka
Srdce
ruža, tuberóza
Základ
céder, labdanum
Druh vône
kvetinová

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Flora by Gucci – Gracious Tuberose

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!