Gucci Flora Gorgeous Gardenia darčeková sada I. pre ženy

1×
Gucci Flora Gorgeous Gardenia darčeková sada I. pre ženy
Gucci Flora Gorgeous Gardenia darčeková sada I. pre ženy

Kód: GUC05354 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 100 ml + toaletná voda 30 ml

Popis Gucci Flora Gorgeous Gardenia
Zloženie

Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, sestru či maminku? Dámska parfémová sada Gucci Flora Gorgeous Gardenia vašim blízkym zaručene vykúzli úsmev na tvári.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetky ženy
  • svieža vôňa, ideálna do teplého počasia

Obsah sady:

  • toaletná voda 100 ml
  • toaletná voda 30 ml

Zloženie

Druh vône
ovocná
Typ sady
darčeková sada

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Flora Gorgeous Gardenia1