Gucci Guilty Cologne Pour Hommetoaletná voda pre mužov

Gucci Guilty Cologne Pour Homme toaletná voda pre mužov
Gucci Guilty Cologne Pour Homme toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
150 ml
68,50

Kód: GUC04808 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 19. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 19. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gucci Guilty Cologne Pour Homme
Zloženie

Pohodlne sa usaďte a nechajte minulosť hrať vo svoj prospech. Toaletná voda Gucci Guilty Cologne Pour Homme je výsledkom hry parfumérskeho majstra Alberta Morillasa s tradičnou kolínskou vodou a vôňou talianskych citrusov. Objav z minulých čias prispôsobil potrebám dnešného odvážneho muža.

  • maskulínna drevitá vôňa
  • pre moderného džentlmena
  • predstavená v roku 2019

Zloženie vône
Toaletná voda sa otvára žiarivými tónmi bergamotu, ktorý súčasne podčiarkuje rýdzo maskulínne esencie rozmarínu a bobúľ borievky. Po chvíli sa prejavia akordy sladkastého dreva cyprusu, ktoré vás prenesú do Stredomoria. Sprevádzajú ich kvetinové tóny fialky a hrejivo vanilkového heliotropa. O zmyselné doznievanie sa postará ambra, céder a lístky pačuli.

Príbeh vône
V znamení odvážneho sloganu #ForeverGuilty z dielne ikonických vôní Gucci vznikla toaletná voda so silným odkazom na taliansku parfumérsku tradíciu. Inšpiráciou pre tvorcu A. Morillasa bola kolínska voda, ktorá vznikla už v roku 1690. Vtedy sa o ňu zaslúžil Jean Paul Feminis, ktorý povýšil vonnú zmes florentských mníchov na novú úroveň.

Dizajn flakónu Gucci Guilty Cologne Pour Homme sa vyznačuje retro prvkami a spoza tvrdého skla presvitá vôňa vo sviežom zelenom odtieni. Ten sa odráža aj v striebornom viečku flakónu a vytvára tak dokonalú bodku.

Zloženie

Hlava
rozmarín, kalábrijský bergamot, bobule z jalovca
Srdce
heliotrop, fialka, cyprus
Základ
ambra, lístky pačuli, céder
Druh vône
drevitá

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty Cologne Pour Homme