Gucci Guiltydarčeková sada I. pre ženy

Gucci Guilty darčeková sada I. pre ženy
Gucci Guilty darčeková sada I. pre ženy
darčeková sada I. pre ženy

Kód: GUC0100 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

toaletná voda 75 ml + telové mlieko 100 ml + toaletná voda roll-on 7,4 ml

Darček pre vás
Po zadaní kódu set10sk v košíku nakúpite všetky darčekové sety kozmetiky a parfémov o 10 % lacnejšie.
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gucci Guilty
Zloženie

Gucci Guilty je orientálno-kvetinová vôňa vhodná predovšetkým pre obdobie jesene. A to vďaka teplému, suchému základu, ktorý je tvorený kombináciou pačuli a ambry. Najmä aróma ambry dodáva parfému Guilty nádych zmyselnosti. Súčasne v spojení so zvodnou vôňou orgovánu, pelargónie a broskyne tvorí dráždivú kombináciu navodzujúcu atmosféru vyzývavosti a zmyselnosti.

Práve vďaka týmto atribútom sa môže zdať, že Gucci Guilty je vhodný pre nosenie predovšetkým na večierky či významné spoločenské udalosti podobne ako väčšina parfémov značky Gucci. Napriek tomu však môžeme odporučiť vôňu Guilty aj na každodenné nosenie.

Tento parfém je určený každej žene, ktorá vôňou túži podčiarknuť svoju odvahu a sebavedomie. Z týchto dôvodov Gucci Guilty taktiež odporúčame ako vhodný darček pre každú ženu.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty