GucciGuilty Pour Homme darčeková sada VI. pre mužov

Gucci Guilty Pour Homme darčeková sada VI. pre mužov
Gucci Guilty Pour Homme darčeková sada VI. pre mužov
79,90

Kód: GUC05346 | Na sklade

parfumovaná voda 90 ml + parfumovaná voda 15 ml

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Gucci Guilty Pour Homme
Zloženie

So svojou vôňou sa už nemusíte lúčiť ani na cestách mimo domova. Pánska parfémová sada Gucci Guilty Pour Homme obsahuje úplnú verziu vône a jej miniatúru, ktorú ľahko pribalíte do každej batožiny a môžete ju tak mať vždy po ruke.

Vlastnosti:

  • obsahuje úplnú veľkosť vône a jej miniatúru
  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetkých mužov
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Obsah sady:

  • parfumovaná voda 90 ml
  • parfumovaná voda 15 ml

Zloženie

Druh vône
aromatická, drevitá
Typ sady
darčeková sada

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty Pour Homme