Gucci Guilty Pour Hommedarčeková sada VI.

8×
Gucci Guilty Pour Homme darčeková sada VI.
Gucci Guilty Pour Homme darčeková sada VI.
toaletná voda 90 ml + balzam po holení 75 ml + sprchový gel 50 ml

Kód: GUC0441 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Gucci Guilty Pour Homme
Zloženie

Gucci Guilty je vôňa pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Je určená alfa samcom, ktorí sú doslova magnetom pre dámy. V tejto vôni je zastúpená úplne neodolateľná provokatívna a zvodná kombinácia, ktorá dostane každú ženu na kolená. Vôňa sa otvára tónmi levandule a citróna, ktoré chystajú javisko pre rozozvučanie srdcových tónov pomarančových kvetov. Vôňa je položená na základoch z pačuli a cédrového dreva. Táto nová vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty Pour Homme