Gucci Guilty Pour Hommetoaletná voda pre mužov

46×
Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda pre mužov
Gucci Guilty Pour Homme toaletná voda pre mužov
150 ml
59,50

Kód: GUC1591 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Gucci Guilty Pour Homme
Zloženie

Pánska toaletná voda Guilty Pour Homme je luxusná vôňa pre muža, ktorý chce byť nezabudnuteľný. Riadi sa iba svojimi vlastnými pravidlami, užíva si každý deň tak, akoby mal byť jeho posledný.

  • zvodná drevito-aromatická vôňa
  • pre sebavedomého charizmatického muža
  • ideálna na deň, ale i na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
V úvode sa dokonale spája sviežosť citróna spoločne s čistotou levandule. Po chvíli sú tieto zložky doplnené o srdce tvorené kvetom afrického pomarančovníka, vďaka ktorému má vôňa potrebnú hĺbku a zmyselnosť. Celá kompozícia stojí na základe z výraznej pačuly, podmanivého cédrového dreva a jemne sladkej vanilky. Objavte i vy sexy koktail, ktorý sa stane vašou tajnou zbraní pri zvádzaní!

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, levanduľa
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kvet pomarančovníka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vanilka, pačuli, borievka virgínska
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Guilty Pour Homme46