GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysiatoaletná voda pre ženy

GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysia toaletná voda pre ženy
GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysia toaletná voda pre ženy
Nové
75 ml
60,90

Kód: GUR13185 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysia
Zloženie

Uniknite každodennej realite. Zastavte sa pri rieke zatienenej kvitnúcimi sakurami a odpočiňte si na jej brehu posypanom ružovými lístkami. Toaletná voda pre ženy Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia vonia nielen po kvetinách, ale aj po bergamote či bielom pižme.

  • svieža kvetinovo-citrusová vôňa
  • pre všetky optimistické ženy milujúce leto
  • súčasť kolekcie vôní Aqua Allegoria

Zloženie vône
Vonná kompozícia sa otvára sviežim spojením kalábrijského bergamotu a vodného melóna. Samotné srdce je tvorené šťavnatými plodmi nashi spolu s hodvábne jemnými tónmi ruže a sladkého čerešňového kvetu. Základ toaletnej vody zas patrí mäkkému, zmyselnému bielemu pižmu pretkanému drevitými tónmi a nežnou fialkou.

Príbeh vône
Toaletná voda Guerlain Flora Cherrysia patrí do kolekcie vôní Aqua Allegoria vytvorenej už v roku 1999. Tento parfumový rad vzdáva hold úchvatnej prírode a prírodným surovinám. Jednotlivé vône tak svojimi kompozíciami odkazujú na všetky šťastné momenty v živote.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
vodný melón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, čerešňový kvet, nashi
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, fialka, drevité tóny
Druh vône
citrusová, kvetinová

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysia