GUERLAIN Aqua Allegoria Passifloratoaletná voda pre ženy

1×
GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora toaletná voda pre ženy
GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora toaletná voda pre ženy
125 ml
88,90

Kód: GUR03630 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora
Zloženie

Tak sviežo ako vo vodnej lagúne sa môžete cítiť aj vy. Toaletná voda pre ženy Guerlain Aqua Allegoria Passiflora prežiari každý váš deň ako lúče slnka a prenesie na vás spontánnosť, ktorou vôňa oplýva. Jej vonná kompozícia si vás získa citrusovými tónmi na čele s bergamotom, grepom a pomarančovými kvetmi.

  • ovocná citrusová vôňa
  • pre ženy, ktoré dávajú prednosť sviežim vôňam
  • ideálna na každodenné nosenie

Zloženie vône
Hneď samotný úvod vône sa otvára kľúčovou ingredienciou – bergamotom. Ten sa mieša s citrónom a chrumkavými zrniečkami marakuje alebo mučenky. Sladké akordy krátko nato dopĺňa mandarínková šťava spolu s vodnými tónmi a výrazným grepom. Záver patrí aromatickým pomarančovým kvetom a vzácnemu ylang ylangu.

Príbeh vône
Vôňa Guerlain Aqua Allegoria Passiflora patrí do kolekcie osviežujúcich citrusových vôní, ktoré boli vytvorené v roku 1999. Hlavnou prísadou je exotický bergamot, ktorý vo vôňach Guerlain tvorí primárnu zložku a dodáva sýty citrusový nádych. Okrem samotnej vône zaujme aj netradičný flakónik s motívom včelích plástov.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
mučenka, citrón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mandarínka, zelené tóny, vodné tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ylang-ylang, pomarančový kvet
Druh vône
citrusová, ovocná

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Aqua Allegoria Passiflora