GUERLAIN Aqua Allegoria Ginger Piccantetoaletná voda unisex

GUERLAIN Aqua Allegoria Ginger Piccante toaletná voda unisex
GUERLAIN Aqua Allegoria Ginger Piccante toaletná voda unisex
125 ml
82,90

Kód: GUR11110 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Aqua Allegoria Ginger Piccante
Zloženie

Nechajte sa oslniť sviežosťou toaletnej vody Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante. Iskrivý bergamot, delikátny kandizovaný zázvor a práve kvitnúce ruže povzbudia vaše zmysly a budú vás baviť svojou samopašnosťou.

  • veľmi osviežujúca citrusovo-korenistá kompozícia
  • radostné vône reprezentujú šťastné momenty
  • súčasťou kolekcie vôní Guerlain Aqua Allegoria

Zloženie vône
Úvod patrí povzbudzujúcemu zázvoru a ikonickému kalábrijskému bergamotu, ktorý vás osvieži svojou iskrivou citrusovou vôňou. V srdci sa rozoznejú nežné tóny ruže, ktorá je práve v rannom rozpuku, doplnené štipľavým korením. Na záver sa mäkké, zmyselné akordy pižma stretnú s príjemne sladkastým cédrovým drevom.

Príbeh vône
Toaletná voda Guerlain Ginger Piccante je súčasťou kolekcie vôní Aqua Allegoria, ktorá začala vznikať už v roku 1999. Ústredným motívom celého radu je bergamot, citrusové ovocie, ktorému sa hovorí „kalábrijské zelené zlato“. Všetky vône tohto radu sa vyznačujú intenzívnou sviežosťou typickou pre kolínske vody, ale svojou výdržou sú podobné parfumu.

Viete, že vôňu Ginger Piccante môžete kombinovať?
Vyberte si k toaletnej vode Ginger Piccante z odporúčaných možností do dvojice ešte jednu z radu Aqua Allegoria. Smelo ich medzi sebou kombinujte a vytvorte si tak svoj vlastný, osobitý olfaktorický podpis.

  • Guerlain Bergamote Calabria
  • Guerlain Flora Cherrysia
  • Guerlain Mandarine Basilic
  • Guerlain Pera Granita

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
paprika, citrusy, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, zázvor
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, cédrové drevo
Druh vône
citrusová

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Aqua Allegoria Ginger Piccante