GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumièreparfumovaná voda pre ženy

GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière parfumovaná voda pre ženy
GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière parfumovaná voda pre ženy
50 ml
56,90

Kód: GUR12247 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 1. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière
Zloženie

Hrejivá, upokojujúca, a napriek tomu zmyselná – dámska parfumovaná voda Guerlain Shalimar Souffle de Lumière je žiarivou vôňou oslavujúcou svetlo. Vznikla ako nová interpretácia Shalimar Souffle de Parfum a je prestúpená jasom slnečných lúčov.

  • kvetinovo-orientálna kompozícia s dôrazom na jazmínové tóny
  • nová verzia vône Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
  • vytvoril parfumér Thierry Wasser

Zloženie vône
Najprv na vás dýchne oslnivá sviežosť bergamotu, ktorá pozvoľna ustúpi a vytvorí cestu k srdcu vône, v ktorom sa miešajú čisté kvetinové esencie kalábrijského jazmínu s hrejivým ylang-ylangom. Lahodná madagaskarská vanilka v základe potom tejto svetlom a slnkom prestúpenej kompozícii dodáva delikátny dotyk.

Príbeh vône
Parfumovaná voda Shalimar Souffle de Lumière vychádza z legendárnej vône Guerlain Shalimar de Parfum, pri ktorej vytváraní sa Jacques Guerlain nechal inšpirovať milostným príbehom starým viac než 400 rokov. Vtedy vzplanula medzi indickým cisárom a princeznou Mumtaz Mahal láska, ktorá nepoznala hranice. A cisár Shan Jahan nechal pre svoju milovanú vytvoriť luxusné záhrady Shalimar, ktoré sa stali ich úkrytom.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín, ylang-ylang
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
madagaskarská vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Shalimar Souffle de Lumière