Guerlain Shalimar Souffle de Lumièreparfumovaná voda pre ženy

Guerlain Shalimar Souffle de Lumière parfumovaná voda pre ženy
Guerlain Shalimar Souffle de Lumière parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
50 ml
46,20

Kód: GUR12247 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
pondelok 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Guerlain Shalimar Souffle de Lumière
Zloženie

Hrejivá, upokojujúca, a napriek tomu zmyselná – dámska parfumovaná voda Guerlain Shalimar Souffle de Lumière je žiarivou vôňou oslavujúcou svetlo. Vznikla ako nová interpretácia Shalimar Souffle de Parfum a je prestúpená jasom slnečných lúčov.

  • kvetinovo-orientálna kompozícia s dôrazom na jazmínové tóny
  • nová verzia vône Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
  • vytvoril parfumér Thierry Wasser

Zloženie vône
Najprv na vás dýchne oslnivá sviežosť bergamotu, ktorá pozvoľna ustúpi a vytvorí cestu k srdcu vône, v ktorom sa miešajú čisté kvetinové esencie kalábrijského jazmínu s hrejivým ylang-ylangom. Lahodná madagaskarská vanilka v základe potom tejto svetlom a slnkom prestúpenej kompozícii dodáva delikátny dotyk.

Príbeh vône
Parfumovaná voda Shalimar Souffle de Lumière vychádza z legendárnej vône Guerlain Shalimar de Parfum, pri ktorej vytváraní sa Jacques Guerlain nechal inšpirovať milostným príbehom starým viac než 400 rokov. Vtedy vzplanula medzi indickým cisárom a princeznou Mumtaz Mahal láska, ktorá nepoznala hranice. A cisár Shan Jahan nechal pre svoju milovanú vytvoriť luxusné záhrady Shalimar, ktoré sa stali ich úkrytom.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
jazmín, ylang-ylang
Základ
madagaskarská vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Guerlain

Francúzsky parfémový dom Guerlain žije krásou a kreativitou už takmer dve storočia a patrí tak medzi najstaršie a tiež najznámejšie na svete. Od samého začiatku v roku 1828 značka hrdo vyrába všetky svoje produkty výhradne vo Francúzsku a zviazaná je najmä s dvoma miestami. V historickom meste Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kozmetika a v obci Orphin sa rodia dokonalé Guerlain vône. Obe lokality spája nielen tradícia, ale aj umelecké know-how a prepracované technológie.

Všetko sa začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, ktorý značke vdýchol život a vložil do nej celý svoj talent. Čoskoro získal priazeň parížskej vysokej šľachty a v polovici 19. storočia jeho meno znelo vo všetkých módnych kruhoch. Guerlain parfém sa stal pojmom a ikonou a dnes žiari vo svete vôní takmer 200 rokov. Guerlain kozmetika ukrýva tiež mnoho skvostov, z ktorých tónovacie perly Guerlain Météorites budú skutočným klenotom vašej kozmetickej výbavy.

Recenzie Guerlain Shalimar Souffle de Lumière