GUERLAIN Shalimar Souffle Intenseparfumovaná voda pre ženy

3×
GUERLAIN Shalimar Souffle Intense parfumovaná voda pre ženy
GUERLAIN Shalimar Souffle Intense parfumovaná voda pre ženy
50 ml
66,90

Kód: GUR10565 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Shalimar Souffle Intense
Zloženie

Do rozkvitnutých záhrad ďalekého Orientu vás prenesie zmyselná a okúzľujúca parfumovaná voda Guerlain Shalimar Souffle Intense pripomínajúca vzácny klenot. Jej harmonická kompozícia vonia po kvetinách, sladkej vanilke či púdrovom benzoe.

  • intenzívna orientálno-kvetinová vôňa
  • pre všetky zmyselné ženy
  • vytvoril parfumér Thierry Wasser

Zloženie vône
Vôňa Guerlain Shalimar Souffle Intense vás uvíta sviežimi zelenými tónmi. Tie postupne ustúpia žiariacemu srdcu zloženému z bielych kvetov a jazmínu Sambac v kombinácii so sladkými esenciami pomarančového kvetu. Hlboko vnútri, v samotnom základe, sa ukrýva gurmánske spojenie madagaskarskej a tahitskej vanilky. To ešte doplňuje zmyselné benzoe.

Príbeh vône
Kedysi dávno, pred viac než 400 rokmi, vznikla medzi indickým cisárom a jeho ženou láska nepoznajúca hranice. Cisár pre svoju drahú nechal postaviť luxusné záhrady Shalimar, ktoré sa stali ich útočiskom. Práve týmto rozprávkovým príbehom bol inšpirovaný vznik tejto parfumovanej vody značky Guerlain.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
zelené tóny
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
biele kvety, jasmín pravý (arabský), pomarančový kvet
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
madagaskarská vanilka, benzoin, tahitská vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Shalimar Souffle Intense