Guerlain Shalimar Souffle Intenseparfumovaná voda pre ženy

2×
Guerlain Shalimar Souffle Intense parfumovaná voda pre ženy
Guerlain Shalimar Souffle Intense parfumovaná voda pre ženy
50 ml

Kód: GUR10565 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Guerlain Shalimar Souffle Intense
Zloženie

Do rozkvitnutých záhrad ďalekého Orientu vás prenesie zmyselná a okúzľujúca parfumovaná voda Guerlain Shalimar Souffle Intense pripomínajúca vzácny klenot. Jej harmonická kompozícia vonia po kvetinách, sladkej vanilke či púdrovom benzoe.

  • intenzívna orientálno-kvetinová vôňa
  • pre všetky zmyselné ženy
  • vytvoril parfumér Thierry Wasser

Zloženie vône
Vôňa Guerlain Shalimar Souffle Intense vás uvíta sviežimi zelenými tónmi. Tie postupne ustúpia žiariacemu srdcu zloženému z bielych kvetov a jazmínu Sambac v kombinácii so sladkými esenciami pomarančového kvetu. Hlboko vnútri, v samotnom základe, sa ukrýva gurmánske spojenie madagaskarskej a tahitskej vanilky. To ešte doplňuje zmyselné benzoe.

Príbeh vône
Kedysi dávno, pred viac než 400 rokmi, vznikla medzi indickým cisárom a jeho ženou láska nepoznajúca hranice. Cisár pre svoju drahú nechal postaviť luxusné záhrady Shalimar, ktoré sa stali ich útočiskom. Práve týmto rozprávkovým príbehom bol inšpirovaný vznik tejto parfumovanej vody značky Guerlain.

Zloženie

Hlava
zelené tóny
Srdce
biele kvety, jasmín pravý (arabský), pomarančový kvet
Základ
madagaskarská vanilka, benzoin, tahitská vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Guerlain

Francúzsky parfémový dom Guerlain žije krásou a kreativitou už takmer dve storočia a patrí tak medzi najstaršie a tiež najznámejšie na svete. Od samého začiatku v roku 1828 značka hrdo vyrába všetky svoje produkty výhradne vo Francúzsku a zviazaná je najmä s dvoma miestami. V historickom meste Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kozmetika a v obci Orphin sa rodia dokonalé Guerlain vône. Obe lokality spája nielen tradícia, ale aj umelecké know-how a prepracované technológie.

Všetko sa začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, ktorý značke vdýchol život a vložil do nej celý svoj talent. Čoskoro získal priazeň parížskej vysokej šľachty a v polovici 19. storočia jeho meno znelo vo všetkých módnych kruhoch. Guerlain parfém sa stal pojmom a ikonou a dnes žiari vo svete vôní takmer 200 rokov. Guerlain kozmetika ukrýva tiež mnoho skvostov, z ktorých tónovacie perly Guerlain Météorites budú skutočným klenotom vašej kozmetickej výbavy.

Recenzie Guerlain Shalimar Souffle Intense