GUERLAIN Habit Rougeparfumovaná voda pre mužov

2×
GUERLAIN Habit Rouge parfumovaná voda pre mužov
GUERLAIN Habit Rouge parfumovaná voda pre mužov
100 ml
62,90

Kód: GUR0576 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému GUERLAIN Habit Rouge
Zloženie

Aj vy si zamilujete vôňu, ktorá je odrazom muža odhodlaného naplno prejaviť svoju odvahu vo všetkom, čo robí. Parfumovaná voda Guerlain Habit Rouge dodáva mužom už od roku 1965 povestný francúzsky šarm, ktorý okúzľuje všetkých okolo. Aj vy s ňou môžete zažiť slobodu, ktorú elegantný štýl vždy prináša.

  • zmyselná orientálna vôňa s drevitými a koženými tónmi
  • dokonale podčiarkne elegantný štýl
  • zvýrazní dynamickú stránku jej nositeľa

Zloženie vône
Celkom jedinečnou kombináciou citrusových tónov bergamotu a citróna sa vôňa otvára. Potom vás okúzlia korenisté a drevité orientálne esencie, ktoré nečakane podfarbuje sladkasté neroli a záhadný jazmín. Vďaka zmyselným akordom kože a oudového dreva, ktoré zvodne dopĺňa sladká vanilka a exotické pačuli, sa bude vôňa dlho a len veľmi pozvoľna rozplývať.

Príbeh vône
Pánska vôňa Guerlain Habit Rouge bola v roku 1965 vydaná ako úplne prvý orientálny parfém pre mužov. Parfumér Jean-Paul Guerlain ju vytvoril ako poctu svojim obľúbeným konským športom – jazdectvu a drezúre. Jeho predobrazom je odvážny a sebavedomý jazdec, ktorý perfektne vníma svoje inštinkty a zvláda svoje emócie. Červená farba flakónu poukazuje na tradičné jazdecké saká.

Zloženie

Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín, drevité tóny, neroli, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
koža, vanilka, agar, pačuli
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Habit Rouge