Guerlain Insolenceparfumovaná voda pre ženy

6×
Guerlain Insolence parfumovaná voda pre ženy
Guerlain Insolence parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
100,00

Ušetríte 75%
50 ml
24,60

Kód: GUR0594 | Na sklade
1
Večerné doručenie
piatok 3. 4. 2020

Popis parfému Guerlain Insolence
Zloženie

Nová, ale napriek tomu podivuhodne povedomá. Taká je parfumovaná voda pre ženy Guerlain Insolence, ktorá vyniká nielen svojou opojnou vôňou, ale aj zvláštnou históriou, ktorá ju viaže k francúzskemu dvoru za čias jeho najväčšieho šarmu a elegancie v 19. storočí. Privoňajte k vôni a nechajte sa aspoň na okamih pozvať do čias, keď sa noblesou v spoločnosti rozhodne nešetrilo.

  • kvetinovo-ovocná vôňa
  • pre všetky ženy túžiace po luxuse
  • vhodná na každodenné aj špeciálne príležitosti

Zloženie vône:
Ako prvé vás prekvapia tóny tajomných červených bobúľ v kombinácii so zrelými malinami a citrusom. Sladkosť vzápätí vystrieda aróma čerstvých kvetov ruže a fialky. Nežnú predohru nakoniec svojou silou skvele doplní spojenie orientálneho santalového dreva so živicou a zemitým pižmom v základe vône.

Príbeh vône:
Vôňa Guerlain Insolence v sebe nesie poriadny kus fascinujúcej francúzskej histórie. Bola totiž vytvorená už v roku 1853 pre cisárovnú Eugéniu, manželku Napoleona III. Majstrom parfumérom vtedy nebol nikto iný než samotný Pierre-François-Pascal Guerlain. Vôňa je unikátna aj svojím ružovo-fialovým flakónom so zlatistým uzáverom, ktorý odkazuje na nemenej obdivuhodné francúzske umenie.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
červené bobule, malina, citrón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, fialka, kvet pomarančovníka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kosatec, santalové drevo, pižmo, fazule tonka, živica
Druh vône
ovocná, kvetinová

Napísali sme o Guerlain Insolence
Články

O značke Guerlain

Francúzsky parfémový dom Guerlain žije krásou a kreativitou už takmer dve storočia a patrí tak medzi najstaršie a tiež najznámejšie na svete. Od samého začiatku v roku 1828 značka hrdo vyrába všetky svoje produkty výhradne vo Francúzsku a zviazaná je najmä s dvoma miestami. V historickom meste Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kozmetika a v obci Orphin sa rodia dokonalé Guerlain vône. Obe lokality spája nielen tradícia, ale aj umelecké know-how a prepracované technológie.

Všetko sa začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, ktorý značke vdýchol život a vložil do nej celý svoj talent. Čoskoro získal priazeň parížskej vysokej šľachty a v polovici 19. storočia jeho meno znelo vo všetkých módnych kruhoch. Guerlain parfém sa stal pojmom a ikonou a dnes žiari vo svete vôní takmer 200 rokov. Guerlain kozmetika ukrýva tiež mnoho skvostov, z ktorých tónovacie perly Guerlain Météorites budú skutočným klenotom vašej kozmetickej výbavy.

Recenzie Guerlain Insolence