Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légèreparfumovaná voda pre ženy

1×
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère parfumovaná voda pre ženy
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère parfumovaná voda pre ženy
Akcia
100 ml
43,40

Kód: GUR3303 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis parfému Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère
Zloženie

Parfumovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère je dámska štýlová vôňa, ktorej radostná aróma sa pre vás stane pozvánkou k novému dobrodružstvu.

  • kvetinovo-ovocná vôňa
  • pre elegantné ženy, ktoré majú štýl
  • vhodná na každodenné nosenie

Zloženie vône
Vonná kompozícia sa otvára iskrivými akordmi ružovej vody, delikátnych višní a mierne horkých mandlí. Zmyselná aróma ruží sa objavuje aj v samotnom srdci parfumovanej vody, kde ju doplňuje lahodný čierny čaj. Sladkú hravosť vône umocňujú v závere tóny bôbov tonka a exotické pačuli.

Príbeh vône
Na vytvorenie tejto vône boli použité ruže zbierané za úsvitu, ktoré tak oživujú a rozjasňujú celú kompozíciu. Parfumovaná voda Ma Robe Hippie-Chic Légère je súčasťou úspešnej kolekcie La Petite Robe Noire, za ktorej vznikom stojí parfumér Thierry Wasser.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ružová voda, višňa, mandle
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, čierny čaj
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
fazule tonka, pačuli
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Guerlain

Francúzsky parfémový dom Guerlain žije krásou a kreativitou už takmer dve storočia a patrí tak medzi najstaršie a tiež najznámejšie na svete. Od samého začiatku v roku 1828 značka hrdo vyrába všetky svoje produkty výhradne vo Francúzsku a zviazaná je najmä s dvoma miestami. V historickom meste Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kozmetika a v obci Orphin sa rodia dokonalé Guerlain vône. Obe lokality spája nielen tradícia, ale aj umelecké know-how a prepracované technológie.

Všetko sa začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, ktorý značke vdýchol život a vložil do nej celý svoj talent. Čoskoro získal priazeň parížskej vysokej šľachty a v polovici 19. storočia jeho meno znelo vo všetkých módnych kruhoch. Guerlain parfém sa stal pojmom a ikonou a dnes žiari vo svete vôní takmer 200 rokov. Guerlain kozmetika ukrýva tiež mnoho skvostov, z ktorých tónovacie perly Guerlain Météorites budú skutočným klenotom vašej kozmetickej výbavy.

Recenzie Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Hippie-Chic Légère