GUERLAIN L'Homme Idéaldarčeková sada VIII. pre mužov

GUERLAIN L'Homme Idéal darčeková sada VIII. pre mužov
GUERLAIN L'Homme Idéal darčeková sada VIII. pre mužov
darčeková sada VIII. pre mužov

Kód: GUR10558 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 50 ml + sprchový gél 75 ml

Darček pre vás
Zadajte v košíku kód electro10 a máte zľavu 10 % na všetku elektroniku.

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN L'Homme Idéal