Guerlain L'Homme Idéal Sporttoaletná voda pre mužov

Guerlain L'Homme Idéal Sport toaletná voda pre mužov
Guerlain L'Homme Idéal Sport toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
98,00

Ušetríte 59%
100 ml
39,80

Kód: GUR2998 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis parfému Guerlain L'Homme Idéal Sport
Zloženie

Guerlain L’Homme Ideal Sport je iskrivá a osviežujúca toaletná voda so športovým nábojom, ktorá vám pomôže čeliť každodenným výzvam.

  • drevitá vôňa s vodnými akordmi
  • pre dynamických mužov
  • ideálna na celodenné nosenie

Zloženie vône
Vôňa sa otvára vzrušujúcimi tónmi mandlí, ktoré sa snúbia s revitalizujúcimi akordmi čerstvého bergamotu, cedrátu a korenia. Svieže vodné tóny spolu s jablkom a neroli, tvoriace srdce toaletnej vody, dodávajú vonnej kompozícii strhujúcu energiu. Základ ukrýva zmyselné pačuli, intenzívny kumarín a koreň vetivera.

Príbeh vône
Toaletná voda Guerlain L’Homme Ideal Sport bola navrhnutá tak, aby prebudila váš atletický potenciál. Jej motto znie: „Ideálny muž je mýtus. Jeho vôňa je realita.“ Na trhu sa vôňa prvýkrát objavila v roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
cedrát, bergamot, mandle, korenie
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jablko, vodné tóny, neroli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, kumarin, pačuli
Druh vône
vodná, drevitá

Napísali sme o Guerlain L'Homme Idéal Sport
Články

O značke Guerlain

Francúzsky parfémový dom Guerlain žije krásou a kreativitou už takmer dve storočia a patrí tak medzi najstaršie a tiež najznámejšie na svete. Od samého začiatku v roku 1828 značka hrdo vyrába všetky svoje produkty výhradne vo Francúzsku a zviazaná je najmä s dvoma miestami. V historickom meste Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kozmetika a v obci Orphin sa rodia dokonalé Guerlain vône. Obe lokality spája nielen tradícia, ale aj umelecké know-how a prepracované technológie.

Všetko sa začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, ktorý značke vdýchol život a vložil do nej celý svoj talent. Čoskoro získal priazeň parížskej vysokej šľachty a v polovici 19. storočia jeho meno znelo vo všetkých módnych kruhoch. Guerlain parfém sa stal pojmom a ikonou a dnes žiari vo svete vôní takmer 200 rokov. Guerlain kozmetika ukrýva tiež mnoho skvostov, z ktorých tónovacie perly Guerlain Météorites budú skutočným klenotom vašej kozmetickej výbavy.

Recenzie Guerlain L'Homme Idéal Sport