Prejsť na hlavný obsah
GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfumovaná voda pre ženy
GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfumovaná voda pre ženy
GUERLAIN Mon Guerlain Bloom of Rose parfumovaná voda pre ženy
Hlava
mandarínka, čierne ríbezle, hruška
Srdce
levanduľa, ruža, jazmín sambac
Základ
santalové drevo, pačuli, vanilka
Druh vôneovocná, kvetinová

Dnešné ženy sú všestranné – silné, nezávislé a vášnivé zároveň. Tak ako úchvatná Angelina Jolie, ktorá sa stala tvárou vône Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose. Táto parfumovaná voda je ako vášeň ukrytá vo flakóniku. Je manifestom ženskosti, ktorý ženy vyzýva na odhalenie svojej skutočnej, vášnivej osobnosti.

  • ovocno-kvetinová vôňa s levanduľou, ružou, hruškou a vanilkou
  • vyjadruje ženskosť dnešných moderných žien
  • tvárou vône je okúzľujúca Angelina Jolie

Zloženie vône
Vo vonnej kompozícii tejto nádhernej, ovocno-kvetinovej vône hrá hlavnú rolu ruža. Úvod patrí šťavnatej mandarínke, čiernym ríbezliam a tónom sladkej hrušky. Potom sa rozvonia aromatická levanduľa, ruža a jazmín pravý. Základ vône, ktorý na koži vydrží najdlhšie, sa nesie v znamení santalového dreva, pačuli a gurmánskej vanilky.

Príbeh vône
„Moje neviditeľné tetovanie. Môj podpis. Moja vôňa. Môj Guerlain.“ Tak znie motto neskutočne ženskej vône Mon Guerlain Bloom of Rose. Jej vonná kompozícia, založená na ikonickom spojení levandule s vanilkou, doslova nabitá kvetinami a ozvláštnená lahodnou hruškou, je stelesnením ženskosti. Za zmienku stojí aj nádherný flakónik, ktorý znázorňuje ružu – hlavnú hviezdu tejto luxusnej vône.

GUERLAINMon Guerlain Bloom of Rose parfumovaná voda pre ženy

4×
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: GUR13367