GUERLAIN Vétiver Extrêmetoaletná voda pre mužov

2×
GUERLAIN Vétiver Extrême toaletná voda pre mužov
GUERLAIN Vétiver Extrême toaletná voda pre mužov
100 ml

Kód: GUR0265 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému GUERLAIN Vétiver Extrême
Zloženie

Keby bola toaletná voda pre mužov Guerlain Vétiver Extrême postavou, nepochybne by stelesňovala pravú francúzsku eleganciu. Aromatická vôňa nadväzujúca na úspechy ikonickej toaletnej vody Vétiver má v sebe prvky vetiveru a citrusov a odráža dualitu prírody.

  • drevitá aromatická vôňa
  • pre mužov, ktorí majú svoj štýl 
  • flakón v nadčasovom elegantnom dizajne

Zloženie vône
Hneď v úvode rozoznáte svieže záblesky bergamotu zosilnené citrónom a netradičnou palinou. Rafinovaný štart po chvíli striedajú korenisté tóny čierneho korenia a výrazného muškátového orieška. Grandiózne finále patrí hlavnej prísade vône – vetiveru, ktorý sa v závere zmyselne mieša so zemitým cédrom a fazuľami tonka.

Príbeh vône
Vôňa Guerlain Vetiver Extreme nadväzuje na jej predchodcu – ikonickú Guerlain Vétiver. Svieža drevitosť pôvodnej vône zostáva – teraz však s ešte intenzívnejším výsledkom. Flakón má prvky moderného štýlu vďaka geometrii a spolu s luxusným dreveným vrchnáčikom je dokonalým stvárnením francúzskej elegancie.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
muškátový oriešok, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, fazule tonka, céder
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustály výskum, inovácie a zdokonaľovanie, odvážni tvorcovia, legendárne výtvory a kultúra krásy ako symbol značky. To všetko predstavuje luxusný parfémový dom Guerlain, ktorého história siaha až do roku 1828.

Už od počiatku vyrába Guerlain parfémy a kozmetiku vo Francúzsku. Vo výrobe kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť. Deň čo deň pracujú tímy Guerlainu na vývoji luxusnej a zároveň udržateľnej kozmetiky – v mene krásy zákazníkov, prírody a našej planéty. Vďaka svojmu cennému know-how získal Guerlain ocenenie „Living Heritage Company“, udelené francúzskym ministerstvom hospodárstva a priemyslu.

Za 190 rokov má Guerlain na konte 1100 vôní. Piatu generáciu jeho parfumérov predstavuje Thierry Wasser, ktorý na svojich cestách po celom svete hľadá tie najvzácnejšie prírodné suroviny na výrobu luxusných vôní – vždy s rešpektom k miestnym obyvateľom a prírode.

Preskúmajte širokú ponuku produktov Guerlain – od vôní Mon Guerlain, L’Homme Idéal a Aqua Allegoria cez make-up L’Essentiel Foundation, bronzujúci púder Terracotta alebo ikonické púdrové perly Météorites.

Recenzie GUERLAIN Vétiver Extrême2