Prejsť na hlavný obsah
GymBeam Energy Caps podpora športového výkonu
GymBeam Energy Caps podpora športového výkonu
Neobsahuje žiadne ingrediencie živočíšneho pôvodu.
Vegan
Podľa účeluPamäť a duševné zdravie, Výkonnosť, energia a vitalita
Forma Kapsuly
Spôsob podaniaNa vnútorné použitie
Režim výdajavýživový doplnok
Alergényneobsahuje alergény
Alergény – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergénov
Príchuťbez príchute
Špecifiká a obmedzeniavegan

Energy CAPS predstavuje efektívnu a funkčnú zmes, ktorá obsahuje kofeín z niekoľkých zdrojov. Zloženie dopĺňa aj extrakt zo zeleného čaju a guarany, ktoré sa zvyknú užívať z dôvodu zlepšenia koncentrácie či pozornosti. Prítomný kofeín patrí k najznámejším stimulantom vyhľadávaným pre svoje povzbudzujúce účinky. Vďaka kombinácii s l-teanínom má pozvoľný nástup účinku. To môžu oceniť ľudia, ktorí sú na kofeín citlivejší a jeho konzumácia im spôsobuje prudký nárast a prepad energie.  

Zmes Energy CAPS je navyše obohatená o vitamíny B3 a B12, ktoré podporujú imunitný systém a prispievajú k zníženiu vyčerpania či únavy. Prítomné zložky uzatvára cholín, ktorý patrí medzi nootropiká. To sú látky užívané za účelom podpory mozgových funkcií, koncentrácie či psychického výkonu. Energy CAPS majú praktickú formu kapsúl, ktoré môžete mať vždy so sebou. Sú vhodné aj pre vegánov a jednoducho sa užívajú.

Dajú sa využiť pred tréningom, kedy ich ocenia siloví alebo vytrvalostní športovci. Úžitok môžu priniesť aj študentom, ktorí sa pripravujú na náročnú skúšku a potrebujú sa maximálne sústrediť. Výnimkou nie sú ani manažéri zažívajúci v práci náročné obdobie, ktoré vyžaduje maximálnu úroveň koncentrácie.

Spôsob prípravy/užitia (dávkovanie):

  • Užívajte 1-2 tobolky/tablety denne.

GymBeamEnergy Caps výživový doplnok podpora športového výkonu

120 cps
9,00

Doprava zadarmo nad
25,00
Platí pre vybrané produkty

2 ks na sklade | 0,08 / 1 kapsúl, vr. DPH | Kód: GMB00804
1
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už zajtra piatok 19. 4. 2024