Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline Blackskozmetická sada VII. pre ženy

Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline Blacks kozmetická sada VII. pre ženy
Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline Blacks kozmetická sada VII. pre ženy

Kód: HRU0918 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Lash Queen Feline s 01 riasenka Black 7,2 ml + All Mascaras odličovač na oči 50 ml + Powercell Eye Care omladzujúci očný krém 3 ml

Darček pre vás
Kúpte si ľubovoľné produkty značky Helena Rubinstein v hodnote nad 80 € a ako darček dostanete kozmetickú taštičku a dve luxusné miniatúry (riasenku Lash Queen Black Feline a protivráskový krém Prodigy Reversis) – navyše s dopravou zadarmo. Doprajte svojej pleti exkluzívnu starostlivosť s produktmi Helena Rubinstein.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem, predlžujúca
Typ sady
kozmetická sada

O značke Helena Rubinstein

Helena Rubinstein je v prvej rade pomenovanie uznávanej dámy Poľského pôvodu, ktorá sa za svoj ​​život stala takmer najbohatšou ženou tejto planéty. Práve ona sa rozhodla v roku 1902, že jej podnikateľské plány pôjdu smerom zameraným na kozmetiku a parfémy.
Helena Rubinstein zrodila svoju významnú a rozsiahlu korporáciu v Austrálii, kde sa zdržiavala určitú časť svojho života. Netrvalo dlho a počas niekoľkých ďalších rokov vznikali postupne ďalšie otvárané pobočky po celom svete.
Helena Rubinstein sa honosí predovšetkým svojimi jedinečnými účinkami na pleť, ktoré krémy a ďalšie prípravky zaisťujú. Samotné parfémy možno označiť vôňou jemnou, ľahkou a príjemne sviežou.

Recenzie Helena Rubinstein Lash Queen Mascara Feline Blacks