Hermès Eau Claire des Merveillestoaletná voda pre ženy

1×
Hermès Eau Claire des Merveilles toaletná voda pre ženy 50 ml
Hermès Eau Claire des Merveilles toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: HER0019 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Hermès Eau Claire des Merveilles

Hermes Eau Claire des Merveilles je tajuplná toaletná voda nabitá vzrušením, túžbou a provokáciou.

  • kvetinová vôňa
  • pre modernú sebavedomú ženu
  • na celodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
ambra, drevo, kvetinové tóny, vanilka
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Hermès

Francúzska značka Hermès má veľmi zaujímavú minulosť. Táto spoločnosť, založená v tridsiatych rokoch 19. storočia Thierrym Hermesom, totiž pôvodne vyrábala konské sedlá, postroje a ďalšie jazdecké potreby. Neskôr však začala ponúkať aj iné kožené výrobky (kabelky, opasky a i.), strechy pre kabriolety, hodinky, hodvábne šatky... a nakoniec aj luxusnú pánsku a dámsku kozmetiku.
Nikoho asi neprekvapí, že mnohé parfémy Hermès boli inšpirované arómou kože (tá napokon zdobí i niektoré flakóny). Sú svieže, zmyselné, smelé, rafinované a každý z nich je skutočným umeleckým dielom, ktoré vzniklo len preto, aby potešilo vaše zmysly. Nie div, že získali celý rad významných ocenení a používajú ich aj hollywoodske hviezdy: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara a ďalšie. Originalita, harmónia, genialita – to je Hermès!
Okrem parfémov Hermès dodáva na trh aj exkluzívne kozmetické súpravy, obsahujúce peny na holenie, sprchovacie gély, telové mlieka a ďalšie prípravky špičkovej kvality. Ak teda chcete niekoho zo svojich blízkych potešiť naozaj mimoriadnym darčekom, neváhajte. Značka Hermès určite zaujme všetkých jedincov, ktorí milujú vôňu kože, sú nároční, neuspokoja sa s málom a nemajú problém priplatiť si za luxus.  

Recenzie Hermès Eau Claire des Merveilles

5.0
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem