Hermès Twilly d'Hermès

darčeková sada III.

Hermès Twilly d'Hermès darčeková sada III.
Hermès Twilly d'Hermès darčeková sada III.
Hermès Twilly d'Hermès darčeková sada III.
parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml + telové mlieko 40 ml

Kód: HER02033 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Hermès Twilly d'Hermès
parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml + telové mlieko 40 ml

Zloženie

Druh vône
kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Hermès

Francúzska značka Hermès má veľmi zaujímavú minulosť. Táto spoločnosť, založená v tridsiatych rokoch 19. storočia Thierrym Hermesom, totiž pôvodne vyrábala konské sedlá, postroje a ďalšie jazdecké potreby. Neskôr však začala ponúkať aj iné kožené výrobky (kabelky, opasky a i.), strechy pre kabriolety, hodinky, hodvábne šatky... a nakoniec aj luxusnú pánsku a dámsku kozmetiku.
Nikoho asi neprekvapí, že mnohé parfémy Hermès boli inšpirované arómou kože (tá napokon zdobí i niektoré flakóny). Sú svieže, zmyselné, smelé, rafinované a každý z nich je skutočným umeleckým dielom, ktoré vzniklo len preto, aby potešilo vaše zmysly. Nie div, že získali celý rad významných ocenení a používajú ich aj hollywoodske hviezdy: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara a ďalšie. Originalita, harmónia, genialita – to je Hermès!
Okrem parfémov Hermès dodáva na trh aj exkluzívne kozmetické súpravy, obsahujúce peny na holenie, sprchovacie gély, telové mlieka a ďalšie prípravky špičkovej kvality. Ak teda chcete niekoho zo svojich blízkych potešiť naozaj mimoriadnym darčekom, neváhajte. Značka Hermès určite zaujme všetkých jedincov, ktorí milujú vôňu kože, sú nároční, neuspokoja sa s málom a nemajú problém priplatiť si za luxus.  

Hodnotenie Hermès Twilly d'Hermès

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!