Hugo Boss BOSS Bottled darčeková sada I. pre mužov

Hugo Boss BOSS Bottled darčeková sada I. pre mužov
Hugo Boss BOSS Bottled darčeková sada I. pre mužov

Kód: HUG13148 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 50 ml + deospray 150 ml

Popis parfému Hugo Boss BOSS Bottled
Zloženie

Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, brata či otecka? Pánska parfémová sada Hugo Boss BOSS Bottled zaručene poteší každého muža.

Vlastnosti:

  • vôňa darovaná v sade znásobí radosť
  • poteší všetkých mužov
  • parfumovaná kozmetika predĺži výdrž vône

Obsah sady:

  • toaletná voda 50 ml
  • deospray 150 ml

Zloženie

Druh vône
korenistá, drevitá
Typ sady
darčeková sada

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss BOSS Bottled