Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020toaletná voda pre mužov

16×
Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020 toaletná voda pre mužov
Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020 toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
Nové
100 ml
91,00

Kód: HUG13063 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 23. 9. 2020

Popis parfému Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020
Zloženie

Podčiarknite svoju stránku osobnosti, ktorá je oddaná futbalu. Pánska toaletná voda Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020 osloví každého muža svojou planúcou a zároveň osviežujúcou vôňou a všetkým okolo o vás prezradí, že ste futbalový fanúšik telom aj dušou.

  • vôňa vznikla pri príležitosti konania majstrovstva vo futbale
  • drevitá vôňa, ktorá by nemala chýbať žiadnemu futbalovému fanúšikovi
  • o vznik sa zaslúžil parfumér Yves Cassar

Zloženie vône
O úvodné okúzlenie sa postará prirodzená sviežosť rastliny buchu, ktorú po chvíli podporia tóny mäty piepornej. Pôsobivý kontrast následne vytvorí kombinácia drevitých tónov zastúpená kašmeranom, vetiverom a pačuli.

Príbeh vône
Hneď 5 špičkových futbalistov spojilo svoju osobnosť s vôňou BOSS Bottled United Limited Edition 2020. O pozitívne hodnoty spájané s futbalom sa títo športovci aktívne delia so širokou základňou fanúšikov.

Sám autor vône Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020 ju popísal ako duálnu, lebo sa v nej odráža šport aj noblesa, zápal aj sviežosť – to všetko v dokonalej harmónii. Mužný lesklý flakón vône Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020 bol inšpirovaný vzhľadom víťaznej trofeje futbalových majstrovstiev.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ozón, buchu
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mäta
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, drevité tóny, pačuli, kašmeran
Druh vône
drevitá

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss BOSS Bottled United Limited Edition 2020