Hugo Boss BOSS Ma Vie Intenseparfumovaná voda pre ženy

9×
Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense parfumovaná voda pre ženy
Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense parfumovaná voda pre ženy
75 ml

Kód: HUG5042 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense
Zloženie

Dámska parfumovaná voda Boss Ma Vie Intense je symbolom ženskej nezávislosti, sebavedomia a nehy. Je určená pre ženy, ktoré vedia, ako dôležité je venovať sa sama sebe bez ohľadu na okolnosti.

  • intenzívne kvetinová vôňa
  • pre nezávislú elegantnú ženu
  • vhodná na deň i špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Vôňa v sebe kombinuje veľmi elegantný kaktusový kvet spoločne s nežnou ružou a podmanivým cédrovým drevom. Vzájomné prepojenie týchto ingrediencií vytvára rýdzo ženský, zmyselný koktail, ktorý očarí vás i vaše okolie.

Príbeh vône
Hlavnou prísadou, ktorá Boss Ma Vie Intense odlišuje od ostatných vôní, je kaktusový kvet, ktorý je cenený pre svoj prekrásny vzhľad i vôňu. Nežne ružovkastá farba sa objavuje tiež na samotnom flakóne, ktorý je tak poctou tomuto vzácnemu kvetu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kvet kaktusu
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
céder
Druh vône
kvetinová

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense9