Hugo Boss BOSS Ma Vie Intenseparfumovaná voda pre ženy

Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense parfumovaná voda pre ženy
Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense parfumovaná voda pre ženy
50 ml

Kód: HUG5040 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense
Zloženie

Dámska parfumovaná voda Boss Ma Vie Intense je symbolom ženskej nezávislosti, sebavedomia a nehy. Je určená pre ženy, ktoré vedia, ako dôležité je venovať sa sama sebe bez ohľadu na okolnosti.

  • intenzívne kvetinová vôňa
  • pre nezávislú elegantnú ženu
  • vhodná na deň i špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Vôňa v sebe kombinuje veľmi elegantný kaktusový kvet spoločne s nežnou ružou a podmanivým cédrovým drevom. Vzájomné prepojenie týchto ingrediencií vytvára rýdzo ženský, zmyselný koktail, ktorý očarí vás i vaše okolie.

Príbeh vône
Hlavnou prísadou, ktorá Boss Ma Vie Intense odlišuje od ostatných vôní, je kaktusový kvet, ktorý je cenený pre svoj prekrásny vzhľad i vôňu. Nežne ružovkastá farba sa objavuje tiež na samotnom flakóne, ktorý je tak poctou tomuto vzácnemu kvetu. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kvet kaktusu
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
céder
Druh vône
kvetinová

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss BOSS Ma Vie Intense

tracking pixel