Prejsť na hlavný obsah
Hylo Eye Care Hylo Comod očné kvapky na osvieženie unavených očí
Hylo Eye Care Hylo Comod očné kvapky na osvieženie unavených očí
Spôsob podaniaNa aplikáciu do oka
Režim výdajazdravotnícky prostriedok
Veľkosťstredný
Veľkosť baleniaStredné balenie

Očné kvapky HYLO COMOD® poskytujú dlhotrvajúcu a efektívnu pomoc suchým očiam. Vďaka kyseline hyalurónovej kvapky zabezpečujú optimálne zvlhčenie citlivého povrchu oka, takže typické príznaky, ako je začervenanie, pálenie a pocit cudzieho telesa v oku, rýchlo odznie.

Neobsahujú žiadne konzervačné látky ani fosfátové pufre, a preto sú bezpečné a dobre znášané, pretože konzervačné látky môžu poškodiť slzný film a dokonca spôsobiť alergie. Navyše sa vďaka nahradeniu fosfátového pufra citrátovým pufrom odstránilo riziko ukladania fosforečnanu vápenatého na rohovke a s tým spojené výrazné zhoršenie funkcie oka.

  • optimálne zvlhčenie pre mierne až stredne závažné príznaky suchých očí vďaka účinnej látke kyseline hyalurónovej (0,1%)
  • dobrá znášanlivosť a to aj s tvrdými a mäkkými kontaktnými šošovkami
  • bez konzervačných látok a fosfátov

Spôsob používania:
Počet denných dávok HYLO COMOD® je individuálny - záleží na osobnom úsudku, odporúčaní lekára alebo špecialistu na kontaktné šošovky. Zvyčajne sa používa 3-krát denne 1 kvapka do spojovkového vaku každého oka. Pri intenzívnejších problémoch je možné prípravok používať počas dňa aj častejšie. V prípade, že by ste mali prípravok používať častejšie (napr. viac ako
10 krát denne), nechajte si vyšetriť oči svojím očným lekárom.
HYLO COMOD® je vhodný pre dlhodobé používanie. Napriek tomu by ste sa mali pri dlhotrvajúcich problémoch poradiť so svojím očným lekárom.

Spôsob prípravy/užitia (dávkovanie):

  • Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

Hylo Eye CareHylo Comod zdravotnícky prostriedok očné kvapky na osvieženie unavených očí

1×
10 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: AIE00044