Institut Esthederm Svelt System zoštíhľujúce sérum proti celulitíde

Značka: Institut Esthederm

Varianty Institut Esthederm Svelt System

  • Institut Esthederm Svelt System zoštíhľujúce sérum proti celulitíde (Morpho Cellular Care, Lipo-Slimming Serum 14 Days Intensive Cure) 100 mlzoštíhľujúce sérum proti celulitíde 

    Tento tovar je momentálne nedostupný.

    (Morpho Cellular Care, Lipo-Slimming Serum 14 Days Intensive Cure) 100 ml
    Kód: ESD0156

Ďalšie produkty Institut Esthederm Svelt System

Hore

Popis kozmetiky Institut Esthederm Svelt System

Hodnotenie

Jednoduchosť aplikácie

Kozmetická kvalita

Spokojnosť s výsledkom

Vlastnosti

konzistencia

sérum

pokožka

pre všetky typy pokožky

ÚČINEK:
Táto 14 denná zoštíhľujúca kúra je určená pre celulitídu s hromadením tukov (prebytok tukov v kožnom tkanive, pomarančová koža, bolestivá celulitída). Má jemnú krémovú textúru, ktorá sa okamžite vstrebáva, podporuje prienik aktívnych látok, takže sa môžete obliecť takmer okamžite po aplikácii. Stimuluje syntézu kolagénu, pokožka sa omladzuje a spevňuje. Aktívne látky, ktoré intenzívne bojujú s ukladaním tukov, pôsobia proti zadržovaniu vody, sú protizápalové, problematické partie tela budú zoštíhlené a vyhladené. Účinok pocítite a uvidíte už po 14 dňoch. TYP PLETI:
Vhodná pre všetky typy pokožky.

APLIKÁCIA:
Používajte 1x alebo 2x denne na problematické partie tela pomocou vzostupných, rovných pohybov (zdola nahor). Použite samostatne alebo pred telovým mliekom.

AKTÍVNE LÁTKY:
MCS (Morpho Control System) – ochrana mladosti pokožky, Papyrus OligoSacharidy, Bio-dostupné Silicium. Reparuje oxytalanové vlákna, stimuluje sa syntéza kolagénu. Telo sa omladzuje, dochádza ku spevneniu pokožky.

SVELT SYSTEM – kombinácia aktívnych látok, proti zadržovaniu vody, väčšie množstvo proti ukladaniu tukov a proti zápalom. Escin, Caffeine, Saccharine, NDGA. Intenzívne pôsobí na 3 fenomény zodpovedné za celulitídu (voda, tuk, zápal). Pokožka je vyhladená, telesné krivky redefinované.

Zloženie pre prenos – zosilnenie penetrácie zoštíhľovacích aktívnych látok až k adipocitom. Efektívne, viditeľné už po 14 dňoch používania.

Cellular Water – Water, ATP, Carnosine, minerálne soli. Optimalizuje energiu buniek a zosilňuje ich aktivitu. Dodáva energiu koži, tak že funguje na vrchole svojej vlastnej kapacity.

Hore

Hodnotenie Institut Esthederm Svelt System

Čo si o Institut Esthederm Svelt System myslíte vy?

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Hodnotenie *

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšiezasilkovna