Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Roseparfumovaná voda pre ženy

1×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose parfumovaná voda pre ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose parfumovaná voda pre ženy
90 ml
102,00

Kód: ISM04591 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose
Zloženie

Nalaďte svoje zmysly na ružové tóny polyfónie prírody. Tie najkrajšie akordy rozohráva parfumovaná voda Issey Miyake L’Eau d’Issey Rose&Rose, v ktorej sa hlavného tónu ujíma kráľovná medzi kvetinami. Ruža.

  • bohatá ovocno-kvetinová vôňa
  • vytvára dokonalé vonné duo s vôňou Issey Miyake Wood&Wood
  • uvedená na trh v roku 2019

Zloženie vône
Vonné akordy ruže vás privítajú už vo vrchných tónoch vonnej kompozície, kde sa miešajú so štipkou oslnivého ružového korenia v sprievode lákavých malín a hrušiek. Veľkorysé srdce vône patrí damašskej a bulharskej ruži s ovocným podkresom tónov osmantu. Základ tvoria tóny opulentného ambroxanu, ktorý sa opiera o pačuli, a spolu s kašmeranom zanechávajú hodvábnu stopu.

Príbeh vône
Priam ódou na prírodné ingrediencie sa stáva vôňa Issey Miyake L’Eau d’Issey Rose&Rose a je stvorená pre ženy, ktoré milujú kvetiny. Táto hlboká, intenzívna a radostná vôňa je stelesnením ženskej stránky prírody, ktorú charakterizuje citlivosť alebo tiež ružová farba.

Spolu s vôňou Rose&Rose bola predstavená aj pánska parfumovaná voda Wood&Wood. Dohromady tak vytvárajú dvojnásobné potešenie. Vďaka svojmu dominujúcemu materiálu – drevu – vytvára ružovej kvetinovej vôni Rose&Rose dokonalý náprotivok.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
malina, ružové korenie, hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
damašková ruža, osmanthus, bulharská ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pačuli, kašmeran, ambroxan
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Issey Miyake

p>Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose&Rose