Issey Miyake L'Eau d'Isseyparfumovaná voda pre ženy

6×
Issey Miyake L'Eau d'Issey parfumovaná voda pre ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
98,00

Ušetríte 29%
75 ml
69,10

Kód: ISM0046 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey
Zloženie

Podobne, ako keď slnko zaleje svojou žiarou lístky kvetín, pohladí vaše zmysly parfumovaná voda pre ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey. Stačí naniesť ráno pár kvapiek tejto oslnivej ženskej vône na kožu a svieže kvetinové mámenie vás bude sprevádzať až do večera.

  • nežná kvetinová vodná vôňa na denné nosenie
  • perfektná na jar a leto
  • minimalistický čistý dizajn flakónu

Zloženie vône
Vonná kompozícia zaujme hneď úvodnými akordmi, ktoré rozohráva kvet lotosu, a vykúzli tak zmyslový zážitok už v prvých okamihoch. Nielen v hlave, ale aj v srdci vonnej kompozície vládnu kvety. Tentoraz však prevládnu tie v odtieňoch žltej. Stačí si na ne chvíľku počkať, kým naplno prejavia svoje vonné tóny. Dokonalú harmóniu vône Issey Miyake L’Eau d’Issey prináša základ tvorený drevitými esenciami.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ruža, lotos
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ľalia, žlté kvety
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevité tóny
Druh vône
kvetinová, vodná

O značke Issey Miyake

p>Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey6