Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Hommetoaletná voda tester pre mužov

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme toaletná voda tester pre mužov 125 ml
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme toaletná voda tester pre mužov 125 ml
toaletná voda tester pre mužov 125 ml

Kód: ISM0029 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Stačí kúpiť akýkoľvek produkt Issey Miyake a ako darček si v košíku môžete vybrať 100 ml telové mlieko alebo 200 ml pánsky sprchový gél.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Zloženie

Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme je priezračná a čistá vôňa určená výhradne pre mužov. Jemné esencie prírody v podobe rôznych kvetín, citrusov a drevín predstavujú čistú sviežosť živej prírody. Nebráňte sa a okúste voľnosť a jedinečnosť bytia. 

Vyskúšajte mimoriadnu vôňu, ktorá je ako vlažná jarná noc pod hviezdami. Zatvorte oči a nechajte sa unášať osviežujúcou arómou toaletnej vody Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme. Doprajte svojim zmyslom radosť z opojenia. Spoznajte podstatu všetkého bytia a staňte sa mužom, ktorý miluje voľnosť, silu aj krehkosť prírody.

Zloženie

Hlava
yuzu
Srdce
muškátový oriešok, škorica
Základ
santalové drevo
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Issey Miyake

Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme