Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfumparfumovaná voda pre ženy

3×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum parfumovaná voda pre ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
102,00

Ušetríte 30%
90 ml
71,60

Kód: ISM2858 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
sobota 22. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum
Zloženie

O tom, že zázraky sa v prírode azda naozaj dejú, vás presvedčí parfumovaná voda pre ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Nectar de Parfum. Táto vôňa totiž naplňuje príbeh o tom, že vznikla v okamihu, keď sa kvapka rosy dotkla rozkvitajúceho okvetného lístka tak dokonale, že mu celkom uveríte. Zachyťte na svojom tele aj kvapku. Tej najčistejšej kvetinovej vône.

  • vôňa bohatá na kvetinové ingrediencie s vodnými tónmi
  • najlepšie vynikne pri dennom nosení
  • predstavená na jar v roku 2018

Zloženie vône
O lahodný úvod pre vaše zmysly sa postará svieža vôňa hrušky v dokonalej súhre s medom. Na delikátny prvý dojem po chvíli plynulo nadviaže ruža v plnom rozkvete, ktorej esencia dodá vôni omamnú hĺbku ako nikdy predtým. Na zamatovom tóne vďaka santalovému drevu, ambre a kašmeranu bude potom vôňa dlho a pozvoľna plávať preč.

Príbeh vône
I keď vôňa Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Nectar de Parfum vznikla v rukách parfumérov Dominiqueho Ropiona a Fannyho Balla, naplní vás dojmom, že vznikla medzi lístkami kvetín. Ide o ďalšiu kvetinovú parfumovanú vodu línie Pure značky Issey Miyake, ktorá prekladá vôňu rovnako opojnú ako nektár z kvetov.

Zloženie

Hlava
med, bergamot, hruška
Srdce
ruža
Základ
santalové drevo
Druh vône
ovocná, kvetinová, drevitá

O značke Issey Miyake

Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum