Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectartoaletná voda pre ženy

4×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar toaletná voda pre ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
99,00

Ušetríte 34%
90 ml
65,50

Kód: ISM04316 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar
Zloženie

Len slová o tejto vôni nestačia. Toaletná voda Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Petale de Nectar je totiž momentom čistej poézie. Zachyťte svojimi zmyslami okamih, keď sa medzi okvetnými lístkami objaví kvapka, ktorá sa náhle premení na rozkvitnutú záhradu.

  • kvetinová gurmánska vôňa
  • inšpirovaná vzdušnou záplavou kvetín
  • predstavená v roku 2019

Zloženie vône
Hneď prvé tóny tejto čistej vône, ktorá akoby sa zrodila vnútri kvetiny, pohladí vaše zmysly jemnou hruškou osladenou kvapkou medu. Srdce vonnej kompozície patrí akordom ruže v plnom rozkvete. Po sladko kvetinovom opojení prichádza základný tón vytvorený z ambry a santalového dreva.

Príbeh vône
V roku 2018 predstavil Issey Miyake parfumovanú vodu stelesňujúcu kvapku rosy, ktorá sa premenila na sladký nektár kvetín. Tentoraz, v prípade vône Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Petale de Nectar, sa nektár mení priamo na kvetinovú záhradu, ktorá má podobu žiarivej toaletnej vody, ktorá okúzľuje zmysly nielen na jar.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo
Druh vône
ovocná, kvetinová, drevitá

O značke Issey Miyake

Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar