Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrisetoaletná voda pre ženy

1×
Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise toaletná voda pre ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise toaletná voda pre ženy
Doprava zadarmo
39,95

Ušetríte 21%
90 ml
31,70

Kód: ISM04317 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise
Zloženie

Toaletná voda pre ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey Shade of Sunrise je vôňa rovnako žiarivá ako lúče vychádzajúceho slnka, ktoré sa odrážajú od pokojnej morskej hladiny. Obklopí vás sviežosťou bielych kvetov a kokosu a bezstarostná atmosféra leta na seba nenechá dlho čakať.

  • svieža kvetinová vonná kompozícia
  • autorom vône je Aurélien Guichard
  • predstavená v roku 2019

Zloženie vône
Úvod dámskej vône Issey Miyake L’Eau d’Issey Shade of Sunrise vás uchváti pôvabnými kvetinovými tónmi jazmínu. V príťažlivom srdci následne pocítite zmyselné esencie exotického ylang-ylang. Základu vonnej kompozície tak kraľuje santalové drevo doplnené opojnou sladkosťou kokosového mlieka.

Zloženie

Hlava
jazmín
Srdce
ylang-ylang
Základ
santalové drevo, kokosové mlieko
Druh vône
kvetinová

O značke Issey Miyake

Parfémy Issey Miyake | Issey Miyake vznikla v Japonsku v roku 1970. Zakladateľom spoločnosti s pre Európana trochu krkolomným názvom je rovnomenný dizajnér a návrhár Issey Miyake. Miyake sa narodil roku 1938 v "nešťastnom meste" Hirošime, kde bol vo veku siedmich rokov smutným, ale zachráneným očitým svedkom zhodenia atómovej bomby. Mladý Issey Miyake vynikal hlavne svojim zmyslom pre dizajn a výskum tkanín. Nebál sa ani určitej revolty "novej vlny" voči prekonaným tradičným postupom - ako už to tak býva, oplatilo sa. Úspechmi posilnený Issey Miyake vstúpil roku 1992 aj do sveta parfémov. Svojimi parfémami (opäť krkolomných názvov) cieli na ženy a skladá poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode - vyskúšajte napríklad "tajomný a vodný" Issey Miyake L'Eau D'Issey Blue Pour Homme alebo jednu z úplných klasík Issey Miyake L'Eau D 'Issey.

Recenzie Issey Miyake L'Eau d'Issey Shade of Sunrise