Jacques BogartBogart Pour Homme darčeková sada I. pre mužov

Jacques Bogart Bogart Pour Homme darčeková sada I. pre mužov
Jacques Bogart Bogart Pour Homme darčeková sada I. pre mužov
darčeková sada I. pre mužov

Kód: JAB0598 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 100 ml + balzam po holení 100 ml + sprchový gél 100 ml

Popis Jacques Bogart Bogart Pour Homme
Zloženie

Obsah sady:

  • toaletná voda 100 ml
  • balzam po holení 100 ml
  • sprchový gél 100 ml

Zloženie

Druh vône
drevitá
Typ sady
darčeková sada

O značke Jacques Bogart

Značka Jacques Bogart ponúka úplne jedinečné a neopozerané pánske vône, ktorými úplne ohromíte svoje okolie. Jedná sa o prvotriedne francúzske parfumy vysokej kvality a prestíže!
História luxusných parfumov Jacques Bogart siaha až do roku 1975. Zakladateľ značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíckami frankov. Meno Jacques Bogart si zvolil sám, aby názov firmy znel ľubozvučnejšie. Jeho cieľom bolo vytvárať vône pre mužov, ktoré budú doposiaľ nevídané a originálne, čo sa mu podarilo.
Prvotinou značky Jacques Bogart bol pánsky parfum Bogart s výraznými koženými tónmi. Tento parfum zaznamenal veľký úspech a už o päť rokov neskôr sa predával skoro po celom svete. Druhý parfum z dielne Jacquesa Bogarta niesol názov One Man Show. Jednalo sa o jedinečnú pánsku vôňu s tónmi dreva a tabaku, ktorá ešte prekonala úspech svojho predchodcu.
Parfumy Jacques Bogart sú skutočne výnimočné a plné charizmatických mužných tónov. Nechajte vyniknúť svoj osobitý šarm a kúzlo s pánskymi parfumami Jacques Bogart!

Recenzie Jacques Bogart Bogart Pour Homme