Objavte Scandal by Night

Scandal by Night od značky Jean Paul Gaultier je esenciou slávnej parížskej štvrte Pigalle. Tá inšpirovala už mnoho umelcov a miluje ju aj sám J. P. Gaultier. Vôňa zachycuje, ako sa príznačná parížska ženskosť a sofistikovanosť uvoľňuje tunajším nočným životom. Táto návyková medová zmes santalového dreva, tonka bôbov a omamnej tuberózy stelesňuje pocit absolútnej slobody.

celý text skryť text

O značke Jean Paul Gaultier

Tvorba francúzskeho módneho návrhára Jeana Paula Gaultiera je stelesnením rebélie, zmyselnosti a slobody. Uvoľnený štýl ulice preniesol na prehliadkové móla a módu z prehliadkových mól zas späť do ulíc. Nie nadarmo získal prezývku „enfant terrible“ módy.

Prvú vlastnú módnu kolekciu predstavil Jean Paul Gaultier už v polovici 80. rokov minulého storočia. Neskôr navrhoval dnes už ikonické oblečenie pre speváčku Madonnu alebo kostýmy pre mnoho filmov.

Typické rysy svojej módnej tvorby premieta aj do svojich vonných kompozícií, ktoré prekvapujú už viac než 20 rokov. Prvý parfém Jean Paul Gaultier bol predstavený v roku 1993 a v tradícii úspešných vôní značka pokračuje dodnes. Napríklad výstredná parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opäť provokuje celý svet.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Jean Paul Gaultier
  • Parfumovaná voda
  • Toaletná voda

Otvoriť filter Zbaliť filter

Zoradené od najpredávanejších Podľa ceny