Jean Paul Gaultier Classique Pin-Upparfumovaná voda pre ženy

Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up parfumovaná voda pre ženy
Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up parfumovaná voda pre ženy
100 ml

Kód: JPG04164 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up
Zloženie

Aké príťažlivé, okúzľujúce a sexy sú pin-up dievčatá, všetci vedia. Nech vaše okolie teraz spozná aj to, ako voňajú! S parfumovanou vodou Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up zažiarite aj bez svetiel reflektorov a prenesie na vás esenciu dokonalej ženskosti, ktorej muži len ťažko odolávajú.

  • limitovaná edícia ikonických vôní v tvare ženského tela
  • gurmánska kvetinová vôňa predstavená v roku 2020
  • dizajn vône bol inšpirovaný štýlom pin-up

Zloženie vône
Novú závislosť vo vás vyvolajú už úvodné tóny pikantného zázvoru, ktoré sa potom spoja so sladkou a výraznou vôňou pomarančového kvetu a lahodných cukríkov marshmallow. Vôňa sa ďalej rozvinie do zvodných, hrejivých tónov vanilky a mäkko balzamovej ambry.

Príbeh vône
Kdekoľvek sa ocitne pin-up dievča – hviezda každej show a vždy v centre pozornosti – spoľahnite sa, že odvážny a charizmatický letec bude vždy niekde nablízku. Toto vyhlásenie nielenže vyjadruje charakter vône, ale odkazuje aj na pánsku toaletnú vodu Jean Paul Gaultier Le Male Aviator, s ktorou bola táto vôňa predstavená.

Vôňa Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up vás okúzli ešte predtým, než sa zamilujete do jej zmyselného obsahu. Flakón je totiž obsypaný ružovými trblietkami a bude dokonalou vôňou pre všetky dievčatá, čo si užívajú hru, pri ktorej stavajú na kontrast svojho pôvabu a trúfalosti.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
zázvor
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
marshmallow, pomarančový kvet
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pravá ambra, vanilka
Druh vône
kvetinová

O značke Jean Paul Gaultier

Tvorba francúzskeho módneho návrhára Jeana Paula Gaultiera je stelesnením rebélie, zmyselnosti a slobody. Uvoľnený štýl ulice preniesol na prehliadkové móla a módu z prehliadkových mól zas späť do ulíc. Nie nadarmo získal prezývku „enfant terrible“ módy.

Prvú vlastnú módnu kolekciu predstavil Jean Paul Gaultier už v polovici 80. rokov minulého storočia. Neskôr navrhoval dnes už ikonické oblečenie pre speváčku Madonnu alebo kostýmy pre mnoho filmov.

Typické rysy svojej módnej tvorby premieta aj do svojich vonných kompozícií, ktoré prekvapujú už viac než 20 rokov. Prvý parfém Jean Paul Gaultier bol predstavený v roku 1993 a v tradícii úspešných vôní značka pokračuje dodnes. Napríklad výstredná parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opäť provokuje celý svet.

Recenzie Jean Paul Gaultier Classique Pin-Up