Jean Paul Gaultier Scandal A Paristoaletná voda pre ženy

12×
Jean Paul Gaultier Scandal A Paris toaletná voda pre ženy
Jean Paul Gaultier Scandal A Paris toaletná voda pre ženy
Akcia
80 ml
59,90

Kód: JPG04028 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 5. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 2. 10. 2020

Popis parfému Jean Paul Gaultier Scandal A Paris
Zloženie

Ďalší parížsky malér je tu. A šepká sa, že ho spôsobila toaletná voda pre ženy Jean Paul Gaultier Scandal A Paris. Len čo nositeľka tejto vône vstúpi do miestnosti, všetci na ňu uprú zrak a rozhostí sa ticho. Buďte tajomná a nechajte na tejto toaletnej vode, aké zvesti si o vás ostatní začnú rozprávať. Určite to bude poriadny škandál!

  • ovocno-kvetinová vôňa
  • toaletná voda pre silnú a sexi ženu, ktorá rada upútava pozornosť
  • na denné aj večerné nosenie

Zloženie vône
Vôňa toaletnej vody Jean Paul Gaultier Scandal A Paris sa šíri rovnako ako nový škandál. Sčista-jasna je odhalený vďaka svetlometu v podobe sladkej hrušky. Potom sa s pomocou návykovej vône medu rozlieva mestom, ktoré je namiesto jasných hviezd ožiarené aromatickým jazmínom.

Príbeh vône
Originálny flakón toaletnej vody pre ženy Jean Paul Gaultier Scandal A Paris je rovnako škandálny ako samotná vôňa – ukazuje totiž odhalené dámske nohy. Tvorkyňou vône predstavenej v roku 2019 je Daphne Bugey.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
med
Druh vône
kvetinová

O značke Jean Paul Gaultier

Tvorba francúzskeho módneho návrhára Jeana Paula Gaultiera je stelesnením rebélie, zmyselnosti a slobody. Uvoľnený štýl ulice preniesol na prehliadkové móla a módu z prehliadkových mól zas späť do ulíc. Nie nadarmo získal prezývku „enfant terrible“ módy.

Prvú vlastnú módnu kolekciu predstavil Jean Paul Gaultier už v polovici 80. rokov minulého storočia. Neskôr navrhoval dnes už ikonické oblečenie pre speváčku Madonnu alebo kostýmy pre mnoho filmov.

Typické rysy svojej módnej tvorby premieta aj do svojich vonných kompozícií, ktoré prekvapujú už viac než 20 rokov. Prvý parfém Jean Paul Gaultier bol predstavený v roku 1993 a v tradícii úspešných vôní značka pokračuje dodnes. Napríklad výstredná parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opäť provokuje celý svet.

Recenzie Jean Paul Gaultier Scandal A Paris12