Jean Paul GaultierScandal Pour Homme toaletná voda pre mužov

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
Nové
100 ml
111,00

111,00 / 100 ml, vr. DPH
Kód: JPG04317 | Na sklade
1
Zašleme vám vzorku na vyskúšanie. Ak vám nebude vyhovovať, veľké balenie môžete bezplatne vrátiť.Viac o službe.
Packeta
pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
nedeľa 26. 9. 2021

Popis Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme
Zloženie

Kto je ten svalnatý elegán s boxerskými rukavicami, ktorý práve zasadol na trón víťazov? Ste to vy a pánska toaletná voda Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme na vašej koži, ktorá okolo vás rozprestrela auru kráľa. Davy po vás budú šalieť, pretože vy protivníka vždy knokautujete.

  • orientálna vôňa s drevitými tónmi, ktorú možno znovu naplniť
  • pánsky náprotivok dámskej vône Jean Paul Gaultier Scandal
  • predstavená v roku 2021

Zloženie vône
Ako prvé vás zaujmú šalviové tóny v spojení s mandarínkou. Po chvíli sa už naplno rozvonia gro celej vonnej kompozície, a to opražené fazule tonka so sladkou hrejivou vôňou. Harmonicky ju dopĺňa karamel. Základ tomu všetkému vytvára vetiver, ktorý sa najviac prejaví pri doznievaní vône.

Príbeh vône
Úderná, zmyselná, energizujúca a extrémne návyková! Taká je vôňa Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme. Jediné navoňanie vás pasuje za víťaza, o čom svedčí už samotný flakón s vrchnáčikom v podobe koruny a trofeje pre majstra.

Telo flakónu netvorí presný štvorec. Pripomína boxerský ring, ktorý tiež nie je celkom štvorcový, keď sa o neho opiera boxer so širokými ramenami. Červený zamat na vonkajšej krabičke so šedo-modrou vôňou dokonale kontrastuje. Tvárou vône sa stal Parker Van Noord vyžarujúci eleganciu a extravagantná modelka Imaan Hammam.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
šalvia muškátová
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
karamel
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Jean Paul Gaultier

Tvorba francúzskeho módneho návrhára Jeana Paula Gaultiera je stelesnením rebélie, zmyselnosti a slobody. Uvoľnený štýl ulice preniesol na prehliadkové móla a módu z prehliadkových mól zas späť do ulíc. Nie nadarmo získal prezývku „enfant terrible“ módy.

Prvú vlastnú módnu kolekciu predstavil Jean Paul Gaultier už v polovici 80. rokov minulého storočia. Neskôr navrhoval dnes už ikonické oblečenie pre speváčku Madonnu alebo kostýmy pre mnoho filmov.

Typické rysy svojej módnej tvorby premieta aj do svojich vonných kompozícií, ktoré prekvapujú už viac než 20 rokov. Prvý parfém Jean Paul Gaultier bol predstavený v roku 1993 a v tradícii úspešných vôní značka pokračuje dodnes. Napríklad výstredná parfumovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal z roku 2017 opäť provokuje celý svet.

Recenzie Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme