Jericho Hair Carevyživujúci olej na končeky vlasov

Jericho Hair Care vyživujúci olej na končeky vlasov
Jericho Hair Care vyživujúci olej na končeky vlasov
100 ml
23,60

Kód: JER0631 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 5. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 4. 6. 2020

Popis produktu Jericho Hair Care
Vlastnosti

Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Klasický vlasový olej Jericho Hair Care Hair Care im dodá hebkosť, jemnosť a lesk.

Vlastnosti:

  • výrazne regeneruje a chráni
  • chráni vlasy pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi
  • poskytuje vlasom pevnosť a pružnosť
  • napravuje poškodenú štruktúru vlasov
  • hĺbkovo vlasy vyživuje
  • dodáva vlasom lesk

Použitie:
Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
lámavé vlasy a rozštiepené končeky, poškodené vlasy, suché vlasy
Účinok
prevencia rozštiepených končekov

O značke Jericho

Značka Jericho patrí do portfólia izraelskej spoločnosti Paloma Death Sea. Tá bola založená v roku 1982 a ako prvá začala vyrábať liečebné prípravky a kozmetiku obsahujúce minerály, soli i bahno z Mŕtveho mora. Dnes má státisíce spokojných zákazníkov po celom svete a medzi jej stálych odberateľov patria giganti ako Hilton International, Wella Cosmetics či Wallgreens.

Šampóny, mydlá, krémy a ďalšie výrobky Jericho, na ktorých vývoji sa podieľajú poprední odborníci vo svojich odboroch, majú mimoriadne hojivé účinky. Preto sú často odporúčané pacientom s lupienkou, ekzémami a ďalšími kožnými chorobami. Všetky produkty prechádzajú prísnym dermatologickým testovaním (nie však na zvieratách) a spĺňajú požiadavky normy ISO 9002.

Čo je vlastne na Mŕtvom mori také zvláštne? V tomto bezodtokovom slanom jazere, ležiacom na hranici medzi Izraelom a Jordánskom, sa nachádza obrovské množstvo minerálov (horčík, vápnik, draslík, železo etc.), ktoré pomáhajú zmierniť stres i napätie, vyhladzujú a zjemňujú pokožku a v neposlednom rade tíšia bolesti svalov či kĺbov.

Nie je bez zaujímavosti, že týchto skutočností si boli dobre vedomí už mnohí slávni panovníci – napríklad kráľ Šalamún alebo kráľovná Kleopatra. Postupom času sa dary Mŕtveho mora začali pridávať do rôznych kozmetických prostriedkov aj farmák, čo oceňujú najmä ľudia, ktorí trpia dermatologickými (alebo inými) ťažkosťami a nemôžu si dovoliť jazdiť k nemu na liečebné pobyty.

Značka Jericho určite zaujme všetkých, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných problémov s pokožkou, zháňajú prvotriednu a finančne dostupnú antialergénnu kozmetiku alebo chcú spomaliť proces starnutia (v tejto súvislosti vyzdvihnime predovšetkým rad Jericho Premium).  

Recenzie Jericho Hair Care