Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Womentoaletná voda pre ženy

1×
Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Women toaletná voda pre ženy
Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Women toaletná voda pre ženy
100 ml

Kód: JDP0272 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Women
Zloženie

Toaletná voda pre ženy Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Women má kvetinovo-ovocné zloženie. Jeho predaj začal v roku 2015 a nadväzuje na pôvodnú verziu Halloween z roku 1997. Objavte tajomnú tvár vône Jesus Del Pozo a nechajte sa strhnúť šokujúcim svetom omamných vonných tónov. 

Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Woean vám osladí život s Piñou Coladou, mandarínovo-oranžovou arómou a hruškou. Stredné tóny vás prenesú do stredomorskej záhrady s kvitnúcim jazmínom, ružami a gardéniami. Na ich okvetných lupienkoch sa zachytávajú kvapôčky mora a zanechávajú na nich morskú soľ. Zo záplavy kvetov vyniká božská vôňa cédru, fazule tonka, pižma a santalového dreva.

Toaletná voda  Halloween Tattoo Woman ukazuje ženám svet iným pohľadom a nebojí sa nekonvenčného mixu vonných ingrediencií, ktoré vytvárajú dokonalý harmonický celok.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
piňakoláda, ružové korenie, mandarínkovo-pomarančová aróma, hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
morská soľ, ruža, gardénia, jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, pižmo, fazule tonka, céder
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Jesus Del Pozo

Parfémy Jesus Del Pozo | Jesus Del Pozo - madridský rodák Jesus Del Pozo sa zaslúžil o to, aby sa Španielsko zaradilo medzi najväčších svetových producentov módy. Prvý butik s módou pre mužov si otvoril v roku 1974 a po období navrhovania pre mužov sa pustil v roku 1980 na ženskú módu. V osemdesiatych rokoch získal mnoho významných ocenení za svoju dizajnérsku prácu. Jeho oblečenie vyhľadávali úspešní a známi ľudia a tiež zásobil svojimi kostýmami niekoľko divadelných predstavení. Prvý parfém pod značkou Jesus Del Pozo vznikol roku 1992, išlo o vôňu pre ženy Duende a vzápätí získala ocenenie za najlepšiu vôňu pre ženy. V roku 1997 sa objavil na trhu prvý parfém Halloween (neskutočne populárny), vďaka ktorému vznikli ešte ďalšie halloweenske druhy.

Recenzie Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Women