Jil Sander Sunlight darčeková sada pre ženy

Jil Sander Sunlight darčeková sada pre ženy
Jil Sander Sunlight darčeková sada pre ženy

Kód: JSD02391 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

parfumovaná voda 40 ml + parfumované telové mlieko 75 ml

Popis parfému Jil Sander Sunlight
Zloženie

Podporte intenzitu svojej obľúbenej vône. Dámska parfémová sada Jil Sander Sunlight obsahuje okrem samotnej vône aj ošetrujúcu kozmetiku, ktorá predĺži váš zmyslový zážitok.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetky ženy
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Obsah sady:

  • parfumovaná voda 40 ml
  • parfumované telové mlieko 75 ml

Zloženie

Druh vône
citrusová, kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Jil Sander

Značka Jil Sander nesie meno svojej zakladateľky – návrhárky známej svojou láskou k módnemu minimalizmu a elegantnému štýlu. Jil Sander sa preslávila nadčasovými strihmi šiat bez zbytočných ozdôb alebo výrazných farieb. Po tom, ako vyštudovala odevnú tvorbu, si otvorila vlastný butik a medzi návrhárskymi kúskami predávala aj pár vlastných modelov. Jilin úspech pokračoval jej prvou kolekciou a neskôr aj otvorením vlastného módneho domu.

Najprv sa značka zameriavala iba na oblečenie, postupne však prenikla aj do oblasti krásy. Prvú kolekciu vôní uviedla v roku 1979 a reprezentovala ju Jil Sander Man Pure a Jil Sander Women Pure.

Dnes parfémy Jil Sander majú už viac než 70 rôznych vôní, ktoré vznikali v spolupráci s poprednými parfumérmi a svetovou kozmetickou značkou Coty. Štýl Jil Sander je stále synonymom minimalizmu, ktorý však nikdy nezabúda vyzdvihnúť ženské a mužské atribúty.

Recenzie Jil Sander Sunlight